شنبه , ۵ فروردین ۱۴۰۲

بازداشت فردی که دنبال تامین سلاح برای کشته‌سازی در اغتشاشات لرستان بود

فرمانده انتظامی لرستان گفت: فردی که در حوادث اخیر این استان با واردکردن سلاح درصدد ایجاد فضای کشته‌سازی در لرستان بود، دستگیر شد.

‌نسیم دلفان _ سردار یحیی الهی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم، با اشاره به آغاز هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی در این هفته دو هدف برجسته ‌کردن خدمات به مردم و اطلاع‌رسانی دستاوردهای ناجا طی یک سال اخیر را در دستور کار دارد.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه دستاوردهای پلیس و مجموعه تجهیزات نیروی انتظامی لرستان افزود: تجهیزات نیروی انتظامی در این نمایشگاه توسط پلیس‌های تخصصی تشریح شد که مهم‌ترین دستاوردهای این نمایشگاه پلیس فتا، یگان ویژه و پلیس اطلاعات و آگاهی بود.

فرمانده انتظامی لرستان با اشاره به درخواست شخصی در این استان از استان‌های غربی برای واردکردن سلاح‌ عنوان کرد: این فرد درصدد بود سلاح‌ها را در اختیار مردم و تعدادی عضو خاص مورد حمایت در خارج از کشور برای ایجاد فضای کشته‌سازی قرار بدهد که با رصد اطلاعاتی و انتظامی دستگیر شد.

وی بیان کرد: اگر افرادی در اغتشاشات کشته می‌شوند نتیجه اقداماتی است که افراد ضد انقلاب با در اختیار قرار دادن سلاح در میان مردم انجام می‌دهند.

الهی گفت: تعدادی سلاح گرم و ساچمه‌زنی در اغتشاشات اخیر استان لرستان از اغتشاشگران در سطح خیابان‌ها جمع‌آوری‌شده است.

وی با اشاره به ولایت‌مداری و انقلابی‌بودن مردم لرستان تصریح کرد: ما خوشبختانه کمترین مشکل را در حوادث اخیر در مقایسه با سایر استان‌های کشور در سطح کشور داشتیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *