آخرین خبرها

بازار نورآباد همچنان تعطیل است / به داد مغازه داران و کاسبان درمانده برسید

🔻بازار نورآباد همچنان تعطیل است
نیاز به یک پویش جمعی و خیرخواهانه برای بخشش یک‌ یا دو ماه از اجاره مغازه‌ها

بزودی (امروز یا فردا) ستاد مبارزه با کرونا جلسه دارند و مصوبه جدید فعالیت یا تعطیلی بازار را اعلام خواهند کرد. اما فعلاً تا مصوبه جدید، تعطیلی بازار نورآباد به قوت خودش باقی است ؛ البته با توجه به اینکه موج چهارم فروکش نکرده است تمدید محدودیت‌ها محتمل می‌باشد.

🔸براساس شنیده‌ها احتمالاً دولت کمک‌هایی مثل تخفیف مالیاتی، تخفیف در برق و گاز به بازاریان بدهد.

چندین هفته است مغازه‌دارها به ویژه در خیابان اصلی شهر با وجود کرایه های سنگین و دارا بودن چک‌های در شُرف برگشت ؛ ولی ناچارا بنا به دستور ستاد کرونا کاسبی خود را تعطیل کرده‌اند.
علاوه بر اینکه دولت باید تمهیداتی برای جلوگیری از ورشکستگی این عزیزان بگیرد ؛ لازم به نظر می‌رسد از ظرفیت رسانه‌های جمعی ؛ بزرگان و ریش سفیدان ؛ امام جمعه محترم و سایر مسئولان استفاده گردد تا شاید بتوان صاحبان مغازه‌ها را در یک اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه به بخشش یک یا دو ماه از اجاره‌های خود مجاب کرد.

🌺تو نیکی کن و در دجله انداز ؛ که ایزد در بیابانت دهد باز🌺

🔻در این ایام پیام های ناراحت کننده بسیاری به دست ما می‌رسد ؛ نمونه آن را در زیر ملاحظه فرمایید.

✍ سلام ، تو رو خدا یه فکری ب حال ما مغازه دارا بکنید، ی پویشی راه بندازید ک اجاره یک ماه صاحب مغازه ها از ما نگیرن، بقرآن قسم تو ضرر ۵۰ میلیونی کسادی بازار هستم، ماهی ۲ تومن هم اجاره میدم، لطفا صدای ما مغازه داران باشید، تو این ماه مبارک رمضان خدا هر چی میخاید رو بهتون بده، با تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.