سه شنبه , ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

ایجاد اشتغال برای ۷۰۰ زن بدسرپرست و بی‌سرپرست لرستانی با اولویت شهرستان دلفان

مدیرکل دفتر بانوان استانداری لرستان از انعقاد تفاهم‌نامه با فنی‌وحرفه‌ای برای ایجاد اشتغال برای ۷۰۰ زن بدسرپرست و بی‌سرپرست با اولویت زنان شهرستان دلفان خبر داد.

نسیم دلفان – فریبا ولی پور عالم در جلسه شورای اداری لرستان، اظهار کرد: بر اساس سند تحول ۷ ماموریت برای دفاتر بانوان مشخص شد که با ابتکار استان این ۷ ماموریت به تبدیل ۷ کارگروه تبدیل شد.

وی، کارگروه کسب و کار، کارگروه کسب و کار جمعیت، کارگروه زیست عفیفانه، کارگروه، تحکیم خانواده خانواده، کارگروه نشاط اجتماعی، کارگروه الگوی سوم زن مسلمان و کارگروه حقوق زنان را ۷ کارگروه تشکیل شده عنوان کرد.

مدیرکل دفتر بانوان استانداری لرستان با اشاره به پرداخت ۵۰ میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۱۶، افزود: همچنین در سال گذشته ۲۵۰۰ بانوان دارای گواهی مهارت برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شدند.

ولی پور از انعقاد تفاهم‌نامه با فنی‌وحرفه‌ای برای ایجاد اشتغال برای ۷۰۰ زن بدسرپرست و بی‌سرپرست با اولویت زنان شهرستان دلفان خبر داد.

وی تشکیل قرارگاه جوانی جمعیت پیگیری اعطای تسهیلات فرزندآوری و پیگیری راه‌اندازی مرکز دولتی ناباروری در دانشگاه علوم پزشکی را از جمله اقدامات انجام شده در قرارگاه جوانی جمعیت برشمرد.Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *