جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

اوضاع دو سایت مهم مخابراتی دلفان پس از پنج روز مسدود بودن راه دسترسی

رییس مخابرات دلفان وضعیت دو سایت مهم سرکشتی و سفره کوه که بخش زیادی از ارتباط مخابراتی و تلویزیونی شهرستان را تحت پوشش دارند تشریح کرد.

مهندس اسلامی در گفتگو با خبرنگار نسیم دلفان گفت: مسیر دسترسی به هر دو سایت متاسفانه بعد از پنج روز هنوز بسته می باشند و تاکنون بازگشایی نشده اند.

وی افزود: نیروهای تعمیرات مخابرات و همچنین اکیپ اداره برق با پای پیاده و با سختی تمام توانستند به سفره کوه اعزام شوند و راه اندازی سایت به صورت کامل انجام گرفت ، اکنون در سفره کوه ایستگاه با برق فعال شده و ژانراتور را خاموش کردیم که جا دارد در این رابطه از جناب آقای حسن پور رییس محترم توزیع برق شهرستان و همچنین نیروهای تعمیرات این اداره تقدیر و تشکر نمایم.

این مسئول در رابطه با سایت سرکشتی گفت: متاسفانه مسیر دسترسی به این ایستگاه نیز مانند سفره کوه به رغم تلاش های صورت گرفته هنوز بازگشایی نشده است و با توجه به آسیب سختی که به سیستم برقی سایت به علت رعد برق شدید وارد شده بایستی تجهیزات سنگین تری را به ایستگاه منتقل نماییم و امکان اینکه تجهیزات با پای پیاده منتقل گردند نیست.

وی اضافه کرد: اگر راهداری کمک نماید و مسیر مقداری آماده شود با تراکتورهای قوی می توانیم تجهیزات لازم را به محل سایت انتقال داده و تعمیرات انجام گیرد.

اسلامی در پایان گفت: نکته ای که باید متذکر شوم این است که دیزل ژنراتورهای این دو سایت به مدت چند روز به طور مداوم روشن بوده اند و اکنون باید قبل از بارش بعدی که طبق گزارش هواشناسی طی چند روز آینده خواهد بود باید ژانراتورهای مورد نظر حتمأ سرویس کامل شوند وگرنه برای اتفاق احتمالی بعدی و رعد و برق های شدید آماده بهره برداری نخواهند بود لذا تنها راه سرویس دستگاه ها این است که مسیر دسترسی به سایت ها هرچه سریعتر بازگشایی شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *