شنبه , ۲ تیر ۱۴۰۳

گلریزان ایرانیان در شهرستان دلفان / شمار معکوس برای آزادی مهدیه

گلریزان واقعی در کمپین حمایت از “مهدیه” دختر زندانی دلفان…

نسیم دلفان – با گلریزانی که در کمپین حمایت از مهدیه به همت “مؤسسه خیریه ندای محرومین” انجام گرفت طی دو روز گذشته بیش از ۲۷ میلیون تومان پول جمع آوری شد.

اما امروز به ناگاه با همت یک خیر که فعلأ نام وی منتشر نشده است سقف مبالغ جمع شده از ۵۲ میلیون تومان گذشت.

و اما این پایان کار نبود ، لحظاتی پیش جناب آقای وشنی مدیر محترم وسسه خیریه ندای محرومین اعلام کرد سقف مبالغ جمع شده برای آزادی مهدیه از میزان مورد نیاز گذشت.

مبلغ مورد نیاز برای آزادی این دختر جوان حدود ۵۸ میلیون تومان بود.

دختر بی گناه دلفانی در بند گرفتار شد فقط به جرم دفاع از حیثیتش / ماجرای این پرونده جنجالی را در لینک های زیر مطالعه فرمایید.

………………………………….

» سرنوشت غم انگیز دختر جوان دلفانی پشت میله های زندان / مزاحمت های خیابانی پسر جوان و ۵۸۰ میلیون ریال دیه برای این دختر محجبه

» “مهدیه” در دادگاه زمینی محکوم شد اما در دادگاه عدل الهی سربلند است / جزییات این پرونده جنجالی

» مصاحبه اختصاصی نسیم با این دختر جنجالی

» تأملی در باب خشونت در عرصه عمومی به قلم علی رضائیان

» و شاهرگی که زده شد! به قلم علی اصغر خانی پور

12

۶ نظر

 1. دوستدار دلفان

  درود بر حسین وشنی عزیز مدیر موسسه خیریه ندای محرومین دلفان که منشا خیر برای محرومین منطقه است.

 2. جناب محمدی اگر لطف کنید اوج حذف نمایید ممنونم

 3. هر عقل سلیمی این را می پذیرد که مهدیه بیگناه است و به یاریش میشتابد اما متاسفانه جوامع قانونی ما برعکس حکم صادر میکنند. با یه مثال مساله رو روشن میکنم آیا راننده ای که درحال رانندگی در یک جاده با حداکثر سرعت ۹۵ کیلومتر از سرعت مجاز تجاوز میکند اگر دچار سانحه تصادف شود مقصر نیست؟ چرا در جامعه ما پسران هرز که به ناموس مردم تجاوز میکنند مجرم محسوب نمیشوند ولی دختر عفیفی که از ناموس خود و امسال خودش دفاع میکند باید به چنین سرنوشتی دچار شود؟آیا دادگاه مهدیه مضروب را هم متهم به تجاوز و حرمت شکنی به نوامیس مردم کرده؟
  در طول تاریخ اسلام یکبار به حریم حضرت زهرا تجاوز شد که درس عبرت حاکمان اسلامی شود که مدافع حرمت چادر یک زن عفیفه باشند ولی افسوس که حاکمان ما نیز مانند حاکمان عصر حضرت زهرا حکم میکنند

 4. خواهرم مهدیه آزادیت مبارک از آنجا که در دادگاه عدل الهی حق به جانب بودی اراده خداوند بر این بود تا با یاری خدا و وجدان بیدار مردم شریف شهرم الان شاهد جشن آزادیت باشیم.
  مردم شریف نورآباد عفت و پاکدامنی زنانت و غیرت مردانت ستودنی است.

 5. با سلام خدمت تمامی دست اندرکاران نسیم و دوستان گرداننده کمپین ازادی مهدیه به عنوان یک نورآبادی به همه شما عزیزان افتخار میکنم که موجبات آزادی این دختر مظلوم را فراهم کردید و ضمن تشکر از تمام کسانی که کمک کردند عرض شود که از جناب آقای مهندس عباس رشیدیان خیر بزرگوار و بزرگ زاده دلفان که با پرداخت بیست و پنج میلیون از مبلغ دیه بار دیگر بزرگواری بی حساب خاندان رشیدی و طایفه نورعلی را به همگان نشان داد تشکر میکنم درود بر تمام کسانی که دست محرومان و مظلومان را میگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *