شنبه , ۲۳ تیر ۱۴۰۳

اهدای ۲ میلیارد و ۱۲۰ میلیون ریال کمک هزینه‌ی مالی به بیماران صعب‌العلاجِ نیازمندِ دلفانی

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان در خصوص اهدای بیش از ۲ میلیارد ریال کمک هزینه‌ی مالی به بیماران صعب‌العلاج نیازمند دلفانی گفت : با پیگیری‌های بعمل آمده در خصوص اهدای کمک هزینه‌ی مالی به بیماران صعب‌العلاج نیازمند این شهرستان، به حساب ۲۱۲ نفر از این بیماران مبلغ ۱۰ میلیون ریال واریز شد. یوسف‌رضا جهانیان این اقدام را حاصل پیگیری‌های شبکه بهداشت و درمان دلفان و دکتر عبدالهیان معاون پارلمانی جمعیت هلال احمر کشور و نیز همت حوزه‌ی خیرین سلامت شهرستان دلفان عنوان کرد.

دکتر جهانیان تعداد بیماران مبتلا به سرطان در شهرستان دلفان را ۷۲۴ نفر و تعداد بیماران دیالیزی این شهرستان را نیز ۴۳ نفر عنوان کرد که از این تعداد، ۴۸۰ نفر از مبتلایان به بیماری سرطان و ۳۰ نفر از بیماران دیالیزی را نیازمند حمایت ویژه توسط خیرین دانست.

وی با قدردانی از دکتر عبدالهیان گفت : طی سفری که معاون پارلمانی جمعیت هلال احمر کشور به لرستان داشتند نسبت به پرداخت کمک‌هزینه مالی به بیماران صعب‌العلاجِ این شهرستان قول مساعد داده بودند که خوشبختانه به این وعده جامه‌ی عمل پوشانده شد.

گفتنی است پرداخت بخشی از هزینه‌های بیماران مبتلا به سرطان، بیماران دیالیزی و …، ساخت ۲۶ باب حمام در دهستان ایتیوند جنوبی، ساخت ۲ باب خانه بهداشت در روستاهای اکبرآباد و یارولی‌آباد، توزیع ۱۰۰ بسته‌ی غذایی برای ۱۰۰ بیمار نیازمند و تکمیل خانه‌های بهداشت نیمه تمام، بخشی از فعالیت‌های حوزه خیرین سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان می‌باشد.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *