چهارشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۱

انتقاد نسیم دلفان به اطلاعیه قابل تامل هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر نورآباد

هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر نورآباد امروز یک اطلاعیه با متنی قابل تامل منتشر کرد…

به اطلاع کلیه همشهریان عزیز می رساند در راستای فرمایش رهبر انقلاب مبنی بر اینکه رای مردم حق الناس است (در متن اصلی ذکر شده بود حق التماس) و بر اساس اعتراضات تعدادی از کاندیداها ؛ هیات نظارت شهرستان، بعد از تایید انتخابات شورا توسط هیات اجرایی طی دو جلسه فشرده تصمیم بر بازشماری ۱۵ درصد آراء (که ۶ صندوق از ۴۱ صندوق شهر می‌شود) گرفت.
بر این اساس طی دو روز گذشته ۴ صندوق اخذ رای شمارش شد و امروز هم دو صندوق دیگر و در مجموع ۶ صندوق شمارش و پس از آن نتیجه به هیات نظارت استان اعلام و از طریق قانونی به اطلاع عموم خواهد رسید.
اما آنچه باعث تعجب است شایعاتی در فضای مجازی است، به اطلاع شهروندان می‌رساند جمع‌بندی نهایی و مقایسه بازشماری با صورت جلسه صندوق‌ها بعد از شمارش صورت خواهد گرفت و آنچه که در برخی سایت‌ها و کانال‌ها اعلام شده جز حدس و گمان و #تخیلات نویسندگان آن نیست و قویا تکذیب می‌شود.

هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای دلفان

📝#پی‌نوشت – در جواب کلمه #تخیلات که در متن برای رسانه‌ها بکار رفته فقط باید گفت متاسفیم برای نویسنده این اطلاعیه

#ادب_مرد_به_ز_دولت_اوست

این در حالی است که رسانه‌ها اگر بر اساس شنیده‌ها درباره این بازشماری چیزی نوشته ایم تماما بر اساس حرف هایی بوده که از خود فرمانداری به ما رسیده است و این نوع ادبیات سخیف درباره خبرنگاران رسانه‌های شهرستان جای بسی تاسف دارد ؛ زحمات اهالی رسانه‌ در تمام عرصه‌ها به ویژه عرصه‌های سیاسی اگر بیشتر از مسئولان نباشد کمتر هم نیست.

ضمنا اعتراض ما نسبت به این نوع ادبیات سخیف فقط به نگارنده اطلاعیه می‌باشد نه همه اعضاء محترم هیات نظارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.