جمعه , ۷ مهر ۱۴۰۲

انتقاد تند مردم از وزارت آموزش و پرورش در رابطه با اعلام نتایج آزمون استخدامی

 

انتقاد تند مردم از وزارت آموزش و پرورش در رابطه با اعلام نتایج آزمون استخدامی / باز هم وعده ای دیگر… بلاتکلیفی و چشم انتظاری همچنان ادامه دارد!!!

نتایج نهایی آزمون آموزگاری قبل از سال تحصیلی جدید اعلام می‌شود

معاون آموزش متوسطه و دبیر ستاد بازگشایی مدارس؛ در مورد اعلام زمان آزمون‌های استخدامی گفت: تا قبل از شروع سال تحصیلی جدید نتایج آزمون استخدامی آموزگاری اعلام می‌شود و بنا را بر این گذاشته‌ایم که در اسرع وقت نتایج نهایی آزمون دبیری و هنرآموزی را هم منتشر کنیم.

در این خبر آمده: افرادی که در آزمون‌های استخدامی قبول نهایی اعلام شوند، امسال حتما به کلاس درس خواهند رفت و مشغول به کار خواهند شد.

#پی‌نوشت:
♦ در حالی که عده زیادی از شرکت کنندگان در این آزمون استخدامی از تیرماه تاکنون منتظر اعلام نتیجه هستند تا تکلیف شان روشن شود اما متاسفانه متولیان امر در وزارت آموزش و پرورش و همچنین سازمان سنجش هر چند روز یکبار وعده جدیدی می دهند و از اعلام قطعی نتایج این آزمون خودداری می کنند!!!
♦ این در حالی است که از حدود یک ماه پیش برابر گفته خود مسئولان نتایج آزمون مشخص شده اما اینکه چرا باید اعلام نتایج را اینقدر به تعویق بیاندازند و با اعصاب این همه شرکت کننده و خانواده های آنان بازی کنند معلوم نیست!!!
♦ تعدادی از این شرکت کنندگان در صورت قبولی باید راهی شهرستان هایی شوند که در آنجا آزمون برگزار شده و بعنوان معلم در آن شهرستان باید مشغول بکار شوند در حالی که هنوز تکلیف خود و فرزندان شان را نمی دانند که آیا به دنبال اجاره کردن منزل در شهر جدید باشند یا خیر؟ فرزندان دانش آموز خود را کجا ثبت نام کنند؟ این بلاتکلیفی زندگی بسیاری از شرکت کنندگان در این آزمون را تحت تاثیر قرار داده اما گویی که این انتظار سرسام آور و آزار دهنده برای متولیان امر کوچکترین اهمیتی ندارد که اگر داشت این چنین با اعصاب مردم بازی نمی کردند!!!

 


 
Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *