شنبه , ۵ فروردین ۱۴۰۲

انتقاد تند شهروند دلفانی از شورای شهر نورآباد / عضو این شورا ؛ امید داوطلبان استخدام آتش‌نشانی را نقش بر آب کرد؟

قابل توجه شورای شهر نورآباد و مردم فهیم دلفان / باید پاسخگو باشید.

⬇شهروند دلفانی با ارسال پیامی به نسیم دلفان نوشت :
⁦✍️⁩ با سلام و خسته نباشید لطفا اطلاع رسانی کنید.
خیلی از اعضای شورای شهر نورآباد که با رای همین مردم به شورای شهر راه پیدا کردند اما برخلاف انتظار مردم نورآباد برای منافع شخصی خودشان تقلا می کنند.
مردم عزیز و فهیم شهر نورآباد باید مواظب انتخاب خود باشند و فریب این دست افراد بی مسئولیت را نخورند.
?در آزمون آتش‌نشانی پارسال ؛ چندین نفر از جوان های تحصیل کرده و بیکار به امید قبولی در این آزمون ثبت نام کردند که یکی از همین آقایان از سمت خود #سوءاستفاده کرده و قبل از برگزاری آزمون برادرش را در قسمت آتش نشانی شهرداری به عنوان آتش نشان مشغول بکار کرد.
که در نتیجه با این کار امید چندین جوان دلفانی تحصیل کرده بیکار را نا امید کردند چه بسا برخی از این جوانان پس از ثبت نام در آزمون دیگر از شرکت در این آزمون خودداری کردند.
بدون شک آه این جوانان‌هایی که در این آزمون حق و حقوق آنها ضایع شده است در این دنیا و آخرت گریبانگیر خود وخانواده های این چنین افرادی که فقط به فکر خود و منافع شخصی خود هستند می شود.
و اما امید است که مردم فهیم شهر نورآباد نیز مواظب انتخاب خود باشند تا دیگر شاهد همچین تبعیض های در سطح ادارات شهرستان نباشیم.

?#پی‌نوشت – با توجه به اینکه این انتقاد شهروند محترم (که صحت آن نیز برای ما تقریبا محرز شده است) مربوط به یک نفر از اعضاء محترم شورا می‌باشد ؛ لذا برابر ماده ۲۳ قانون مطبوعات ؛ سایر اعضاء شورا که در این موضوع دخیل نبوده‌اند میتوانند با ارسال جوابیه جداگانه و توضیحات لازم (ترجیحا جوابیه کوتاه) ؛ خود را از این انتقاد مبرا نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *