شنبه , ۱۹ آذر ۱۴۰۱

امکانات دولتی و بخش خصوصی در اختیار عموم ورزشکاران قرار گیرد

استاندار لرستان گفت: امکانات دولتی و بخش خصوصی در اختیار عموم ورزشکاران قرار گیرد.

نسیم دلفان _ به گزارش ایسنا ، فرهاد زیویار در جلسه شورای عالی ورزش استان با اشاره به سیاست‌های ابلاغی دولت از طرف رئیس جمهور بیان کرد: بنا شده ورزش مردمی شود و امکانات ورزشی در تمام بخش‌های جامعه به صورت عادلانه توزیع شود.

وی با بیان اینکه لرستان استعدادهای خاصی را در هر دو بخش عام و قهرمانی در ۵۰ سال گذشته داشته، اضافه کرد: لرستان در گذشته در رشته‌های کشتی، دوومیدانی و والیبال همواره حرفی برای گفتن داشته و رکورددار بوده است.

زیویار افزود: امروزه لازم است همه کمک کنیم تا همچون گذشته ورزش در مدارس از حاشیه به متن آورده شده تا برای تربیت و پرورش نسل آینده مثمر ثمر واقع شود.

استاندار لرستان تصریح کرد: امکانات دولتی و بخش خصوصی در زمینه ترویج ورزش در اختیار عموم ورزشکاران قرار گیرد و قهرمانان ملی استان می‌توانند بخشی از سرمایه‌گذاری خود را در لرستان انجام دهند تا نسبت به دیار خود ادای دین کرده باشند که لازم است این موضوع جزء برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان قرار گیرد.

زیویار تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی طبق قانون باید درصدی از اعتبارات خود را به امر ورزش اختصاص دهند و در زمینه ورزش صرف شود و اگر در سنوات گذشته این موضوع مورد عنایت قرار نگرفته است در این دوره برای ارتقاء سطح ورزش استان هزینه شود.

استاندار لرستان اظهار امیدواری کرد با همکاری همه عزیزان و درایت مدیرکل ورزش و جوانان در جهت ارتقاء سطح ورزش استان گام های مثبتی برداشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *