چهارشنبه , ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

بیانات مهم امام جمعه نورآباد درباره وضعیت نگران کننده دانشگاه های دلفان و همچنین لزوم ساماندهی معتادان متجاهر و افراد بی سرپناه در این شهرستان

حجت الاسلام خانی: دانشگاه های دلفان زیرساخت آموزشی و استانداردهای لازم را ندارند…

امام جمعه نورآباد در خطبه های نماز جمعه این هفته با گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو با انتقاد از عدم توجه به دانشگاههای این شهرستان گفت : مرکز آموزش عالی دلفان هنوز به صورت اقماری و استیجاری فعالیت دارد.

نسیم دلفان – حجت الاسلام خانی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی دلفان نیز با ۷۰۰ دانشجو ساختمان مناسب آموزشی ندارد و به صورت اجاره ای اداره می شود.

وی با بیان اینکه درحق مردم دلفان در زمینه آموزش عالی ظلم شده است تصریح کرد: ۲۰۰دانشجو‌ در سه رشته تحصیلی در مرکز آموزش عالی دلفان در یک ساختمان استیجاری تحصیل می کنند و‌ خوابگاه مناسب نیز ندارند.

امام جمعه نورآباد توسعه زیرساخت در دانشگاه های شهرستان ، ساختمان آموزشی و خوابگاه مرکز آموزش عالی ، افزایش تعداد رشته ها و پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد را از جمله خواسته های عمومی و مطالبه جوانان این شهرستان دانست.

🔸هیچ بهانه‌ای برای ساماندهی معتادین متجاهر درسطح شهرستان نیست…

وی در بخش دیگری از بیانات خود با ابراز نگرانی از وضعیت برخی افراد بی سرپناه و شبگردی آنان گفت: هیچ بهانه‌ای برای ساماندهی معتادین متجاهر در سطح شهرستان نیست ، اینها با تمام مشکلاتشان اما فرزندان همین مردم هستند.

‌حجت الاسلام خانی با اعلام اینکه در این فصل سرما بالغ بر ۶۰ مورد از معتادین متجاهر در سطح شهرستان شناسائی شده اند اضافه کرد: خانوادهای این افراد نیز نباید بی تفاوت باشند.

خطیب جمعه نورآباد افزود: این موضوع به حیثیت شهرستان لطمه زده است و بایستی با حس نوعدوستی در این فصل سرما در جهت ایجاد سرپناه و درمان اعتیاد آنان اقدام نمود ، شورای مبارزه با مواد مخدر با توجه به فصل سخت سرما از مرکز ماده ۱۸ در استان برای ساماندهی این افراد مورد بحث کمک بگیرند و اقدام عاجل هر چه سریعتر انجام پذیرد.

درج خبر : رضا محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *