امام جمعه نورآباد : توجه ویژه مسئولان استانی و کشوری به شهرستان ضروری است

امام جمعه نورآباد در نشست تخصصی آسیب‌ شناسی خشونت های عرصه خیابانی که با حضور جمعی از اساتید دانشگاه در دلفان برگزار شد با اشاره به برخی از آسیب های اجتماعی در شهرستان دلفان توجه ویژه مسئولان استانی و کشوری را به این شهرستان ضروری خواند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما در دلفان حجت الاسلام یوسف خانی گفت : این نشست با حضور اساتید حوزه و دانشگاه و کنشگران اجتماعی در حقیقت هیئت اندیشه ورز ی است که با توجه به ایده های آنان می توانند به عنوان بازوان توانمندی برای مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان باشند .

وی افزود : برنامه‌ های عملیاتی دستگاه‌ ها، شامل طرح های ابتکاری در جهت تحکیم بنیان خانواده، عفاف و حجاب، پیشگیری از معضلات و آسیب های اجتماعی، نشاط اجتماعی و سایر مباحث مطرح شده توسط صاحب نظران در این نشست تخصصی دریافت و برای بررسی طی فرآیند اجرا در کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان مطرح ومصوب میگردد.

وی تاکید کرد : اقدامات پیشگیرانه ویژه در قالب طرح های پیشنهادی مصوب از سوی هیات اندیشه‌ورز شهرستان می‌تواند در کنترل و کاهش معضلات اجتماعی راهگشا و موجب نشاط اجتماعی با رویکرد علمی باشد.

صاحب نظران در این نشست دانش آموختگان مقطع دکتری در حوزه علوم اجتماعی و روانشناختی و‌ کنشگران اجتماعی به بیان دیدگاههای خود برای کاهش آسیب های اجتماعی پرداختند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.