شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

امام جمعه: در دلفان حتی یک واحد از طرح مسکن ملی ساخته نشده است

 

چرا در شهرستان دلفان باگذشت سه سال از اقدام نهضت ملی مسکن در سایر استانها و شهرستانها، حتی یک واحد مسکن ساخته نشده است. و عملاً به مردم پاسخگو نمی باشند.

حجت الاسلام خانی در خطبه های نماز جمعه این هفته با انتقاد از روند عدم اجرای تعهدات مربوط به ساخت و تحویل پروژه مسکن ملی در شهرستان دلفان بیان کردند: مردم در این زمینه تمام تعهدات خود را انجام داده اند اما آنچه مشخص ادارات مربوطه از جمله راه و شهرسازی و بنیاد مسکن در تعهدات خودکوتاهی میکنند و باید به مردم پاسخ باشند.

امام جمعه نورآباد افزود:
♦ مردم با هزاران امید برای یافتن یک سرپناه و رهایی از اجاره نشینی در این طرح شرکت کرده اند و آورده خود را چند سال است واریز کرده اند آن هم با فروش ضروریات زندگی خودشان و از روند سیاست نهضت ملی مسکن در شهرستان ناراضی هستند ، هیچ مسکنی بعد از سه سال از اقدام ملی با وجود پیشرفت هایی در سایر استان ها و شهرستانهای کشور در شهرستان دلفان ساخته نشده است.
♦ لذا مدیران کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن استان باید به مردم پاسخگو باشند که چه اقداماتی را در این زمینه انجام داده اند.
♦ از فرماندار محترم هم درخواست داریم در رسانه های خبری نسبت به این روند گزارشی را ارائه فرمایند و تمهیدات درستی اندیشده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *