اقدامات خیِرنیک‌اندیش در روستاهای محروم دلفان در بحث فضای آموزشی و آبرسانی + انتقاد امام جمعه نورآباد از آبفای لرستان

هر کس نعمت دهنده از مخلوقان را شکر نگذارد، شکر خداوند را بجا نیاورده است.

نسیم دلفان – توضیحات مکتوب امام جمعه شهرستان دلفان حجه الاسلام خانی در مورد چند پروژه فضای آموزشی و آبرسانی در روستاهای دلفان توسط خیران نیک اندیش

✍ حضرت امام رضا(ع) می فرماید: ( من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر الله عزوجل )

هر کس نعمت دهنده از مخلوقان را شکر نگذارد، شکر خداوند را بجا نیاورده است.

بنده از جایگاه شهروندی و من باب خادمی مردم عزیز شهرستانمان تشکر می‌کنم از خیرین نیک اندیش که در حوزه همگانی کردن آموزش و پرورش و ایجاد فضاهای آموزشی خصوصا در این سال تحصیلی توجه خاصی را معطوف منطقه محروم دلفان ساخته اند.

از واسطه های خیرین؛ برادر ارزشمندمان حجه الاسلام حسینی نوری امام جمعه دورود و همچنین برادر عزیزم دکتر حاجبی که در اقدام جهادی در راستای کلنگ زنی و خشت گذاری فضاهای آموزشی (مدرسه دو کلاسه روستای بگ وردی – و مدرسه ۶ کلاسه روستای معصوم آباد) در شهرستان حضور یافتند تشکر و قدردانی میکنم.
این پروژه های خیرمندانه قرار است ظرف مدت ۵ ماه تکمیل گردد و با جدیت شروع شده است.

همچنین در حوزه شبکه آب رسانی بذل محبت فرمودند و سپاه ناحیه مقاومت بسیج هم از اول در ایجاد شبکه آبرسانی ۱۴ روستای محروم همراهی و تلاش داشتند و الان در وضعیت بهره‌برداری هستند ممنون و سپاسگزارم.

در پایان لازم است یک انتقادی هم داشته باشم از شبکه آب و فاضلاب استان و شهرستان نسبت به تعهد مکتوبی که در دفتر امام جمعه داده اند مبنی بر انجام وظیفه ای که بنا بوده ظرف ۴۵ روز انجام گیرد که الان حدود پنج ماهی از آن میگذرد اما هیچ کاری نشده است.
انتظار داریم طبق آخرین صورت جلسه تا قبل از عید سعید غدیر انجام وظیفه کنند که با حضور خیر ارزشمند حاج آقا ابراهیمی که تلفنا هم صحبت کردیم جهت افتتاحیه ؛ منطقه تشریف بیاورند و سطح محرومیت منطقه را از نزدیک ببینند و ان‌شاالله در روز مقرر افتتاح گردند.

درج خبر : بتول رحمتیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.