افلاک، شبکه ای که نمی تواند انتظارات مخاطبان را برآورده کند

3شبکه افلاک با گذشت چندین سال از تاسیس آن معمولا اقدام به پخش برنامه های تکراری یا ضبط شده از کانالهای دیگر میکند…

نسیم دلفان – شبکه افلاک لرستان که سالهاست از تاسیس آن می گذرد معمولا اقدام به پخش برنامه های تکراری یا ضبط شده از کانالهای دیگر میکند و دامنه آن به پخش دعا و برنامه های شب قدر هم کشیده شده و نکته جالب تر از آن صدای ضبط شده گوینده این شبکه است که به وضوح مشخص است مربوط به همان موقع نیست.

چندماهی است که شبکه افلاک اقدام به پخش برنامه های شبانه روزی کرده اما ای کاش نمی شد چرا که تنها چیزی از این شبکه باقی مانده است اخبار استان بوده که قابل کپی کردن نیست و خود جای شکر دارد.

گرچه شهرهای کوچک و دور از مرکز استان این شبکه را به نام شبکه خرم آباد می شناسند ، آن هم به این دلیل است که تقریبا تمام گزارشگر ها، مجری های برنامه های خبری و مناسبتی همگی از اهالی خرم آباد یا شهرهای همجوار آن است، و البته اکثر گزارش هایی که تهیه می شود از همان شهرهاست و تقریبا به انعکاس اخبار شهرهای دور از مرکز پرداخته نمی شود.

در بحث رسانه که امروزه بسیار به آن توجه می شود، مدیران باید به بحث جذب مخاطب فکر کنند و برخلاف سیاست های مدیران شبکه افلاک که بیشتر به دافعه فکر میکنند که خود جای تعجب دارد.

جهان استکبار بیشتر تمرکز خود را به اسلام ستیزی وخصوصا شیعه ستیزی معطوف کرده است حال باید توجه داشت مخاطبان ایران را به سوی رسانه های ملی و محلی سوق دهیم نه آنکه زمینه ای فراهم کنیم که از مرزهای رسانه ای خود آنها را بیرون کرده و عملا در جلوی خاکریز دشمن و در تیرس گلوله استکبار قرار دهیم.

سفیر افلاک

یک نظر

  1. اصلا کار جالبی نبود واقعا که شبکه ی افلاک به این خوبی درسته برنامه پخش نمیکنه اما برنامه ی شب های افلاکش خیلی خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.