جمعه , ۸ مهر ۱۴۰۱

افشای یک دروغ بزرگ/آیا امکان دارد که شخصی بدون تعیین وضعیت خدمت نظام وظیفه به پست مهم فرمانداری یک شهرستان منصوب گردد؟

تکذیب یک ادعا/ فرماندار لرستانی دولت دکتر احمدی نژاد، معاف از خدمت سربازی بوده است…


نسیـــم دلفـان – متاسفانه از چندی پیش خبری سراسر کذب در رسانه ها منتشر شد که یکی از فرمانداران جوان دولت گذشته در لرستان بدون اینکه وضعیت  سربازی اش روشن شده باشد یا کارت پایان خدمت گرفته باشد به مناصب مهمی همچون مدیرکلی و نیز فرمانداری یک شهرستان گمارده شده است.

این در حالی است که کذب بودن این خبر کاملأ روشن بود اما برخی رسانه ها متاسفانه بدون اینکه اندکی درباره خبر تحقیق کرده باشند اقدام به نشر آن نمودند.

تعدادی از مخاطبان بر ما (نسیم دلفان) ایراد گرفتند که چرا در انتشار این خبر تعلل کرده ایم و ما را به جانبداری از فرماندار مورد نظر محکوم کردند.

در حالی که بر کسی پوشیده نیست که نسیم دلفان اصلی ترین رسانه منتقد روش مدیریتی فرماندار مذکور بوده و در زمان فرمانداری ایشان بیشترین هجمه های انتقادی علیه ایشان در همین نسیم دلفان منتشر می شد، لذا این نشان میدهد عدم انتشار خبر مذکور نه از بابت جانبداری ،  که از بابت اطمینان از کذب بودن اصل خبر بوده است.

و اما جوابیه فرماندار سابق (شخص مورد اتهام)

تکذیب یک ادعا/ فرماندار لرستانی دولت دکتر احمدی نژاد، معاف از خدمت سربازی بوده است

مدیر مسئول محترم پایگاه خبری یافته؛
با سلام و احترام؛
در تاریخ یکم آبان ۱۳۹۴ مطلبی با عنوان “ماجرای کارت پایان خدمت فرماندار احمدی نژاد” روی خروجی وبسایت شما منتشر گردید که کاملا کذب و دور از واقعیت می باشد. لذا در اجرای ماده ۲۳ قانون مطبوعات خواهشمند است نسبت به درج جوابیه ذیل اقدام فرمایید هر چند بر اساس تبصره ۴ ماده مذکور حق مراجعه به مراجع صالحه قضایی برای این جانب در مورد نویسنده مطلب محفوظ خواهد بود.
ضمن عرض تسلیت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) علت جوابیه اینجانب در وهله اول به جهت ظلمی که در جریان این خبرسازی به نظام اسلامی رفته و بعد ستمی که بر این جانب گذشت، می باشد.
به اصرار دوستان و به جهت زدودن تهمت و افترا از ساحت نظام مقدس اسلامی و دفاع از دولتی که به‌حق خادم ملت بود، مجبور به نوشتن این تکذیبیه شدم وگرنه انتظار و ملالی نبوده و نیست.
در این مطلب به‌صراحت و با قاطعیت اعلام شده که فردی بدون داشتن کارت پایان خدمت در مدت بیش از پنج سال در دولت احمدی‌نژاد در پست‌های کلیدی و مهمی چون مدیر کلی، مشاور استاندار و درنهایت فرمانداری اشتغال داشته‌ام.
جهت تنویر افکار عمومی و آگاهی خوانندگان فهیم اعلام می‌دارد که کارت معافیت دائم از خدمت سربازی برای این‌جانب در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲ و به شماره‌سریال ۱۳۱۹۵۵۲۷ با امضای سرتیپ پاسدار محمدجواد زاده کمند و سرهنگ حسین تاجه بند صادر گردیده همچنین کارت جدید هوشمند در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۸ و به شماره‌سریال ۸۱۰۴۴۰۲۵۱۱۹ صادر گردیده است.

آه از آن روزی که صدق صادقان                بازخواهد از تو سنگ امتحان

آخر از استاد باقی را بپرس                   یا حریصان جمله کورانند و خرس

جمله جستی بازماندی از همه                  صید گرگانند این ابله رمه

صورتی بنشینده گشتی ترجمان             بی‌خبر از گفت خود چون طوطیان

آنچه بدون تردید هدف نویسنده خام‌اندیش یا گردانندگان پشت‌صحنه بوده، نه تخریب من، نوعی بلکه هدف تخریب دولت خدمتگزار جناب دکتر احمدی‌نژاد بوده و به‌جای این‌که قبل از هیاهو کردن با یک استعلام ساده تلفنی نسبت به صحت‌وسقم ماجرا اقدام نمایند، متأسفانه درحرکتی ناشیانه و ناشایست با افترا بستن به این‌جانب اقدام به هتک حرمت دولت نهم و دهم نموده‌اند.
خداوند متعال در قرآن کریم که چراغ هدایت بشریت است در بیش از چهل آیه در مذمت تهمت و بهتان تذکر داده است. ازجمله در آیه ۱۲ سوره حجرت می‌فرماید: ای مؤمنان از بسیاری از گمان‌ها بپرهیزید زیرا بعضی از گمان‌ها گناه است.
همچنین در آیه ۳۶ سوره اسرا می‌فرماید: ازآنچه بدان علم نداری پیروی مکن
پیامبر اکرم (ص) می‌فرماید: هر کس به مرد یا زن مؤمن بهتان زند یا درباره او چیزی بگوید که از آن مبراست خداوند متعال در روز رستاخیز او را بر تلی از آتش نگه دارد تا از حرف خود درباره آن مؤمن برگردد.
و نیز مولای متقیان حضرت علی (ع) می‌فرمایند: هیچ بی‌شرمی و وقاحتی چون بهتان زدن نیست.
آنچه مایه تأسف و تأثر فراوان است چرا باوجوداین همه دستورات دینی و ارشادات اسلامی این‌گونه راحت نسبت به تخریب شخصیت یک فرد و دولت اقدام می‌کنیم، آیا به عواقب و صدمات و لطمات ناشی از این تهمت و خبر دروغ اندیشیده‌ایم.
بزرگ‌ترین آسیب این اقدام مغرضانه، صدمه به اعتماد عمومی به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین ارکان و پشتوانه‌های معنوی نظام اسلامی می‌باشد.
در اجتماعی که افراد آن به خود حق بدهند که به دیگران تهمت بزنند و نسبت‌های ناروا به آنان بدهند اعضای آن احساس امنیت و آرامش نداشته و نسبت به هم احساس بدبینی داشته و دیگرکسی به دیگری اطمینان نخواهد داشت و چنین حالتی در جامعه انسانی و اسلامی یک فاجعه است آیا صرفاً برای مقاصد سیاسی حق‌داریم بدون تحقیق و تعمق و ژرف‌اندیشی اقدام به تهمت زدن و اتهام وارد نمودن به دیگران نماییم.
من از این افراد می‌پرسم که افراد جامعه در این خصوص چه فکری خواهند داشت، آیا آنان نمی‌پرسند که چگونه می‌شود یک فرد بدون داشتن کارت پایان خدمت به مناصب بسیار کلیدی و حساس گمارده شود و متأسفانه آنچه بدان خواهند رسید بی‌اعتمادی به‌نظام اداری و درنهایت خدای‌ناکرده سلب اطمینان از نظام جمهوری اسلامی خواهد بود و این ظلمی آشکار و خطایی نابخشودنی است که این افراد در حق حکومت اسلامی روا داشته‌اند.
مقام معظم رهبری می‌فرمایند: تهمت زدن به یک شخص گناه است، تهمت زدن به یک نظام اسلامی، به یک مجموعه گناه بسیار بزرگ‌تری است.
انتظار می‌رود مسئولین محترم استانداری لرستان به‌عنوان نماینده عالی دولت با توجه به وجود سوابق استخدامی این‌جانب در امور اداری آن دستگاه محترم، بلافاصله نسبت به صدور جوابیه و تکذیب این خبر اقدام نمایند چراکه کلیه مدارک شناسایی و  هویتی من نزد امور اداری و کارگزینی وجود دارد و باوجود استعلامات قبلی در سنوات گذشته می‌توانستند ضمن استعلام مجدد از نیروی انتظامی بر این تهمت آشکار و این اتهام دروغین خط بطلان بکشند؛ لیکن متأسفانه تنها پاسخ این عزیزان سکوت بوده، گویا نگران بوده‌اند که مبادا با صدور جوابیه و روشن ساختن واقعیت به جانب‌داری از دولت قبل متهم شوند درصورتی‌که باید بدانند و بدانیم که اتهام زدن بی‌پایه و اساس به دولت‌های قبلی باعث سلب اعتماد مردم به‌نظام اسلامی خواهد بود زیرا در فضای بی‌اعتمادی در جامعه حسن ظن به سوءظن تبدیل‌شده و حق باطل و باطل حق جلوه خواهد کرد.
مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه‌ای می‌فرمایند: فضای اهانت و هتک حرمت در جامعه یکی از آن چیزی‌های است که اسلام مانع از آن است نباید این اتفاق بیافتد، فضای هتک حرمت هم خلاف شرع است، هم خلاف اخلاق است و هم خلاف عقل سیاسی است.
در پایان نویسنده، روزنامه قانون، سایت‌ها و عناصر پشت پرده این حرکت را به رعایت تقوای الهی، مداقه بیشتر در امور و نیز پرداختن به مسائل و مشکلات مهمِ جامعه اسلامی دعوت نموده و از خداوند متعال توفیق خدمت گذاری به‌نظام مقدس اسلامی را در هر لباس و سنگری آرزومندم.
به‌حساب خود رسیدگی کنید قبل از این‌که به‌حساب شما برسند. رسول اکرم (ص)/ وسایل الشیعه ج ۱۶ ص ۹۱

فرماندار سابق دولت کریمه جناب دکتر احمدی‌نژاد (نام محفوظ)

تکذیب یک ادعا/ فرماندار لرستانی دولت دکتر احمدی نژاد، معاف از خدمت سربازی بوده است

تصویر کارت پایان خدمت جعلی که خبرگزاری ایسنا با انتشار این مطلب منتشر کرده است
(در حالی که فرماندار مورد ادعا معاف از خدمت بوده است)

۶ نظر

 1. اگرادعای این آقا صحت داردبهتراست که کپی مدارک خودراروی سایت قراردهد.

  • انتظار داریم مدرک پایان خدمتش راارایه نمایند ضمنادر صورت صحت داشتن مدرک معافیت خدا بکشد کسانیکه این تخلف بزرگ را انجام دادن ویک فرد بی تجربه وفاقد صلاحیت (ندداشتن سابقه خدمت وتجربه مدیریت ومدرک مرتبط ) را به عنوان مدیرکل یک استان وسپس فرمانداریک شهرستان ۱۵۰۰۰۰نفری انتصاب نمودن رشته تحصیلی ایشان مکانیک است راستی چه نوع معافیتی داشتن.

 2. چه با افتخار می گویند در سال ۸۷ معاف از خدمت شده اند،ای کاش حداقل ۲ سال سربازی میرفتی تا اندکی تجربه کسب کنی بعد بر سر مردم لرستان و آن شهر محروم و مظلوم آوار میشدی!!!!!
  از خدمات شایسته شما در پست فرمانداری چیزی جز …به آرا مردم در شورای اسلامی شهر نبود،حالا شما دم از قرآن میزنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  دوست گرام شما هنوز ۳ میلیون پول بنر بدرقه شما را پرداخت نکرده است!!!
  ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااا
  چقد دیر استخدام شدید شما آقای فرماندار سابق!!!!

 3. اگر واقعا” ایشان دارای مدرک مستند هستند .بنده ازطرف خودم از ایشان معذرت میخواهم

 4. خیلی جالبه دقیقا بعد از گرفتن کارت معافیت مدیرکل شدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. این هم از خدمات دولت عدالت محورومعجزه هزاره سوم. ..یکی از اقوام کوهدشتی که با آرقای خورشیدوند داماد احمدی نژاد که لرهستند قبل از انتخابات به من گفت یکی از نزدیکان احمدی نژاد ازمن خواسته تعدادی ازمدیران را به او معرفی نمایم .خانه اش تهران مهمان بودم می خواهید اسم شمارا بدهم بین نماز مغرب وعشا با قرآن استخاره کردم .در ترجمه آیه آمده بود از رحمت خدا بدور است و…لذا به ایشان گفتم هرچند به قیمت عزلم از مسولیت فعلی تمام میشود ولی حاضر نشدم اسمم را به عنوان حامی احمدی نژاد بنویسند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.