جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

افزایش ۳۰ درصدی مشارکت لرستانی‌ها در توسعه عتبات عالیات

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان از افزایش ۳۰ درصدی مشارکت مردم استان در پرداخت نذورات و وجوهات برای بازسازی عتبات نسبت به سال گذشته خبر داد.

نسیم دلفان _ به گزارش ایسنا ، اصغر حقی‌پور دوم اسفند در جلسه شورای راهبردی ستاد بازسازی عتبات عالیات از افزایش ۳۰ درصدی مشارکت مردم لرستان در پرداخت نذورات و وجوهات برای بازسازی عتبات نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

وی ضمن تقدیر از مشارکت مردم لرستان در بازسازی حرم‌های اهل‌بیت (ع)، افزود: جشنواره نشان محبت عاشقان و دوستداران اهل بیت(ع) با هدف جذب مشارکت‌های مردمی برای بازسازی عتبات عالیات ۲۴ اسفند ماه در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

همچنین در این جلسه حجت‌الاسلام مهدی قدرتی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به عشق و ارادت مردم استان به اهل بیت عصمت و طهارت و مشارکت آن‌ها در بازسازی عتبات عالیات گفت: برای جذب و مشارکت‌های مردمی باید به سمت به روزرسانی تبلیغات برویم.

همچنین خورشیدوند، مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان نیز در این جلسه با دعوت از خیرین برای مشارکت در بازسازی عتبات عالیات، افزود: جشنواره نشان محبت با هدف اطلاع‌رسانی و افزایش مشارکت‌های مردمی در بازسازی عتبات عالیات برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *