دوشنبه , ۱۱ مهر ۱۴۰۱

افزایش اعتبار ورزش و جوانان لرستان در سال جاری/تکمیل سکوی تماشاگران زمین فوتبال نورآباد جزء اولویت ها اعلام شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان از افزایش سه برابری اعتبار ورزش و جوانان استان در سال جاری خبرداد…


ورزش و جوانان1نسیـــم دلفـان – به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، علی یاور عزیز پور، مدیر کل ورزش وجوانان استان لرستان،  اظهار کرد: امسال اعتبارات حوزه عمرانی، ملی ورزش لرستان ۲۶۵ میلیارد ریال افزایش یافت.

وی با بیان اینکه این اعتبار در سال گذشته ۹۰ میلیارد ریال بوده است، افزود: اعتبارات این حوزه امسال رشد سه برابری داشته است.

عزیز پور، با اشاره به اینکه این افزایش فرصت مناسبی در اختیار دو حوزه ورزش و جوانان این اداره کل قرار داده است ،اظهار داشت : افزایش سرانه فضای ورزشی استان از ۵۲ سانتی متر به ۶۰ سانتی متر هدف اصلی ما در بهبود شرایط ورزشی استان است.

وی تصریح کرد: در این راستا تکمیل استخرهای ورزشی شهرستان های دورود، ازنا و پلدختر، تکمیل سکوی تماشاگران زمین های ورزشی فوتبال شهرستان های دلفان ، دورود و الیگودرز، تکمیل طرح زورخانه های سراسر استان از جمله اولویت های کاری امسال این اداره کل هستند.

عزیزپور، همچنین از سرعت گرفتن پروژه های درحال اجرای دهکده المپیک خبر داد و گفت: سالن سرپوشیده دوومیدانی شهرستان خرم اباد یکی از طرح های مذکور می باشد که با پیگیری های بعمل آمده از وزارت ورزش وجوانان و شرکت توسعه و تجهیز و نگهداری اعتبار یک میلیاردی سال گذشته این پروژه به اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان افزایش یافت، که در صورت مساعدت های مالی استانی و استاندار ورزش دوست لرستان این طرح تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: استادیوم ۱۵ هزارنفری خرم آباد نیز یکی دیگراز طرح های در حال اجرای دهکده المپیک می باشد که با تلاش و پیگیریهای مکرر تلاش می شود تا پایان سال مالی عمرانی ، که تیرماه آینده خواهد بود به بهره برداری برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.