شنبه , ۸ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

اعطای تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان متقاضی زیارت اربعین

صندوق بازنشستگی کشوری از اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه به بازنشستگان متقاضی زیارت اربعین خبر داد.

نسیم دلفان _به گزارش خبرگزاری مهر، تسهیلات مالی سفر برای راهپیمایی اربعین، به مبلغ ۴ میلیون تومان با بازپرداخت یک ساله و کارمزد ۴ درصد و در دو شکل به متقاضیان ارائه می‌شود. بازپرداخت این تسهیلات یک ماه پس از پرداخت از حقوق فرد بازنشسته کسر خواهد شد.

بر این اساس و در حالت نخست، بازنشستگان می‌توانند از طریق تور تعریف شده در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی شرکت کنند که در این صورت ابتدا مبلغ ۴ میلیون تومان از کل هزینه تور کسر شده و مبلغ باقیمانده باید به صورت نقدی توسط متقاضی به شرکت پرداخت شود.

در حالت دوم نیز بازنشستگان عزیز پس از انجام سفر و حضور در مراسم اربعین حسینی، با بارگذاری مدارک و مستندات از جمله مستندات ثبت نام در سامانه سماح و همچنین تصویر گذرنامه ممهور به مهر خروج از مرزهای تعیین شده در سامانه‌ای که متعاقباً اعلام خواهد شد، نسبت به دریافت تسهیلات مالی اقدام کنند.

گفتنی است بازنشستگان محترم می‌توانند در صورت تمایل تا روز چهارشنبه دوم شهریورماه ۱۴۰۱ برای ثبت درخواست امکان استفاده از سایر خدمات ایام اربعین صندوق بازنشستگی کشوری نیز از طریق سامانه مربوطه در درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی sabasrm.ir اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *