شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲

اعتراض یکی از بانوان کاندید انتخابات مجلس در دلفان به برخی رسانه ها

 

کاندید انتخابات مجلس: برخی رسانه ها و فعالان فضای مجازی آبروی مردم برایشان مهم نیست و فقط به جنجال های انتخاباتی خود فکر میکنند!

نسیم دلفان – یکی از بانوان دلفانی که برای کاندید شدن در انتخابات مجلس ثبت نام کرده است در گفتگو با خبرنگار ما گفت:
♦ در قانون انتخابات جدید تغییراتی را شاهد بودیم که یکی از این تغییرات به نظر بنده خیلی ارزشمند بود یعنی موضوع ثبت نام غیرحضوری و اینترنتی متقاضیان
♦ این موضوع باعث می شود که اگر فردی تمایل به جنجال نداشته باشد بدون اینکه نامی از او برده شود ثبت نام کرده و در نهایت اگر مورد تایید قرار گرفت رسمأ وارد گود رقابت شود. اما در صورتی که مورد تایید قرار نگرفت بدون جنجال و بدون اینکه با آبروی وی بازی شود خیلی راحت می تواند به زندگی عادی خود بپردازد.
♦ متاسفانه برخی رسانه ها و گروه های فضای مجازی بدون اینکه از افراد ثبت نام شده چیزی شنیده باشند یا از رضایت وی برای انتشار نام شخص اطمینان حاصل کرده باشند لیست متقاضیان کاندیداتوری را منتشر کردند ، آیا واقعأ این کار صحیح است؟
♦ ممکن است فردی که ثبت نام کرده در مراحل بررسی ها به طور مثال در موضوع سابقه مدیریت و روزمه کاری و اجرایی مورد تایید قرار نگیرد. در چنین شرایطی وقتی نامش را مطرح کردید و در نهایت اسم وی در تایید صلاحیت ها قرار نگرفت در واقع شما با آبروی این شخص بازی کرده اید ، حالا چطور باید برای همه مردم توضیح دهد و بگوید عدم تایید صلاحیت بنده منکراتی و سوء پیشینه نبوده و فقط مربوط به مسائل سابقه اجرایی و رزومه کاری بوده است؟ هزاران حرف و حدیث برای این شخص درست می شود ، چرا باید اسامی افراد را بدون رضایت آنان مطرح کنید؟ و بدتر این که شخص مورد نظر یکی از بانوان باشد که به هیچ وجه دوست نداشته در مراحل اولیه کار نامی از وی در لیست ها منتشر شود.
♦ جالب اینکه از سوی برخی رسانه ها و گروه های فضای مجازی نام بنده در لیست شهرستان همسایه یعنی عزیزان الشتر قرار گرفته بود که امیدوارم از روی شیطنت نبوده باشد هر چند دغدغه کاندیداهای محترم الشتر و نورآباد تفاوتی با هم ندارد و همه در یک حوزه انتخابیه و برای یک هدف والا یعنی خدمت به مردم و کشور عزیزمان پای کار آمده ایم.
♦ خداوند عاقبت همه ما را ختم به خیر گرداند ان.شاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *