سه شنبه , ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

اعتراض چندین و چندباره اهالی کوچه جانبازان ۶ در شهر نورآباد خطاب به آموزش و پرورش

 

یکی از شهروندان به نمایندگی از اهالی یک کوچه در شهر نورآباد با ارسال تصاویر فوق نوشت:

✍️سلام و علیکم
چندین سال است یک کوچه سه متری بن‌بست بنام جانبازان ۶ در محله فرهنگیان فاز دوم شده محل تردد انواع وسائط نقلیه و خیل انبوه دانش آموزان یک مدرسه و این موضوع زندگی را برای اهالی این کوچه به جهنم تبدیل کرده است.
این در حالی است که درب اصلی این مدرسه در خیابان اصلی و ۲۰متری واقع شده اما تابلو را برداشته و روی درب فرعی در این کوچه ی تنگ و بن‌بست قرار دادند. چون فلان کس و فلان کس در اون خیابان اصلی حضور دارند و با نفوذ این افراد اداره آموزش و پرورش حاضر نیست تردد را به خیابان اصلی منتقل نماید.
جالب اینکه چندین بار شهرداری هم نامه داد که تردد این مدرسه قائدتأ بایستی از خیابان ۲۰متری و درب اصلی باشد اما همین افراد با نفوذ کاری کردند که همون شهرداری هم نامه های قبلی خود را تغییر داد و رضایت داد که تردد در این کوچه باریک انجام شود.
امید است مسئولین بصورت عادلانه و انقلابی مشکل ساکنان این کوچه را حل نمایند.
متاسفانه مدیریت آموزش و پرورش نورآباد قاطعانه شمشیر را از رو بسته و بصورت کاملا مغرضانه و بدلیل وجود افراد و چهره های خاص ساکن خیابان اصلی اقدامی نمیکند.
چرا تابلو از درب اصلی سالهاست برداشته و روی درب فرعی داخل کوچه نصب شده است ، آقای مدیر آموزش و پرورش خدا رو در نظر داشته باش و عدالت رو رعایت کن نه بخاطر چند فرد با نفوذ اهالی این کوچه را سالهاست خون جگر کردید.


 

» سایر پیام های شهروندان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *