یکشنبه , ۳۱ تیر ۱۴۰۳
آخرین خبرها

اعتراضات گسترده مردم و کاندیداهای احتمالی مجلس در دلفان به لیست هیات های اجرایی انتخابات

 

لیست های معرفی شده به عنوان هیات اجرایی انتخابات مجلس در دلفان به شدت زیر تیغ تیز انتقادات مردم قرار گرفت / موج نگرانی در بین کاندیداهای انتخابات و طرفداران آنها در دلفان

فرماندار: مردم نگران نباشند تمام جوانب امنیتی برای جلوگیری از تخلفات احتمالی در نظر گرفته شده است.

نسیم دلفان – طی چند روز گذشته با تشکیل جلساتی در بخشداری ها و فرمانداری شهرستان دلفان ، هیات های اجرایی انتخابات آتی در بخش های مختلف شهرستان و همچنین شهر نورآباد معرفی شدند.

به محض تعیین و معرفی هیات های اجرایی و انتشار اسامی در رسانه ها ، بلافاصله با انتقادات شدیدی از سوی فعالان سیاسی اجتماعی و نیز اعتراض برخی کاندیداهای احتمالی مجلس روبرو شدیم.

در لیست های منتشر شده حتی لیست هیات اجرای شهر نورآباد (به غیر از بخش کاکاوند) شاهد حضور اکثریت افرادی هستیم که از طرفداران سرسخت نماینده فعلی مجلس جناب آقای ابراهیمی هستند و متاسفانه تعادل عادلانه ای قابل رؤیت نیست! حدود ۲۰ نفر از معتمدین جهت انتخاب هیات اجرایی شهر نورآباد از خاوه بودند که کاملأ واضح است برای چه کسی و انتخاب چه تیمی در آنجا بودند! برخی مسئولان را در لیست هیات اجرایی نورآباد می بینیم که در حوزه کاری خود مشکلات و مسائل بسیاری دارند ، اما آنقدر برایشان مهم بوده در ترکیب هیات اجرایی باشند که حوزه کاری خود با آن همه مشکلات را رها کرده و برای تضمین آینده سیاسی خود در ترکیب هیات اجرایی قرار گرفته اند!!! آقای رییس اگر شما اهل خدمت بودی اداره ات را با آن همه مشکلات رها نمیکردی و تلاش کنی در ترکیب هیات اجرایی انتخابات باشی! این نشان میدهد برای برخی افراد تضمین آینده سیاسی و دنبال فلان نماینده بودن برایشان هزاران برابر مهمتر از خدمت به مردم است!

از بخش های مورد بحث که بگذریم می رسیم به بخش کاکاوند و بیشترین اعتراضات به انتخاب هیات اجرایی در این منطقه – در بخش کاکاوند نیز ملاحظه می کنیم به طور کامل اعضاء انتخاب شده برای هیات اجرایی این منطقه از طرفداران یک کاندید انتخاب و معرفی شده اند!!!

بخش کاکاوند و البته خاوه از مناطق تاثیرگذار در انتخابات دلفان هستند لذا به همین خاطر نگاه ها بیشتر به این دو سمت دوخته شده و با معرفی لیست هیات های اجرایی که تعجب عمیق همگان را برانگیخت موجی از نگرانی در بین کاندیداهای احتمالی و همچنین طرفداران آنها ایجاد شد.

پیگیری اعتراضات در دستور کار قرار گرفت

خبرنگار نسیم دلفان پس از دریافت سیل زیادی از اعتراضات (چه به صورت پیام و چه به صورت تلفنی) ، پیگیری موضوع را در دستور کار قرار داد.

طی تماس هایی که با مسئولان امر در استان و همچنین شهرستان داشتیم نگرانی مردم و رسانه های محلی را به ایشان ابلاغ کردیم.

بخشدار کاکاوند که بیشترین اعتراضات به عملکرد وی بوده و نوک پیکان انتقادات به سمت ایشان روانه شده ، در گفتگوی تلفنی توضیحاتی را بیان کرد از جمله اینکه گفت: ما از تمام طیف های فکری و سیاسی و طرفداران کاندیداهای مختلف دعوت کردیم تا در انتخابات هیات اجرایی شرکت کنند اما متاسفانه استقبال نکردند!!!

درخواست عزل بخشدار از سوی معترضان

توضیحات بخشدار کاکاوند بیش از پیش باعث شدت گرفتن اعتراضات شد و خیلی از طرفداران کاندیداها بیان کردند صحبت های بخشدار کاکاوند صحت ندارد و آن را توجیهاتی غیر واقعی دانستند ، معترضان معتقد هستند شخص بخشدار مسئول اصلی این افتضاح بوده و باید پاسخگوی عملکرد خود باشد. حتی برخی از معترضان در گفتگو با خبرنگار ما می گویند غیر از عزل بخشدار کاکاوند هیچ چیزی آنان را آرام نخواهد کرد.

فرماندار دلفان نیز در این باره به خبرنگار ما گفت: به محض دریافت نگرانی ها از لیست معرفی شده بخش کاکاوند بلافاصله بخشدار این منطقه را احضار کرده و از وی توضیح خواستیم که البته با بررسی های بعمل آمده قصور محسوسی از سوی بخشدار برایمان محرز نشد!

قهرمانی افزود: متاسفانه تنها کاندیداهای مطرح برای هیات اجرای در این بخش همین افرادی بوده که رای آورده و معرفی شدند اما با این حال ما به مردم عزیز این اطمینان را میدهیم که با نظارت های شدید خود به هیچ عنوان اجازه تخلف یا به قول معروف “مهندسی انتخابات” را نخواهیم داد لذا مردم از این بابت به هیچ وجه نگران نباشند.

این در حالی است که منتقدان دست از اعتراض نکشیده و همچنان مسیرهای قانونی اعتراض در شهرستان و مرکز استان را در پیش گرفته و اذعان میکنند در صورت عدم حصول نتیجه ، اعتراضات را به ارکان نظارتی در پایتخت خواهند کشاند. آنها می گویند مستنداتی داریم از این تخلفات که باید شورای نگهبان در تایید صلاحیت کاندیداها مد نظر داشته باشد.

سخن پایانی نسیم دلفان

در پایان تاکید می شود تمام موارد اعتراضی اشاره شده در متن فوق ، بیانات معترضان است و مدیریت نسیم دلفان اظهار نظری در این باره فعلا ندارد تا زوایای بیشتری از ماجرا روشن شود. ما اعتراضات مطرح شده را نه تایید میکنیم و نه تکذیب، اما تا روشن شدن ماجرا پیگیری خواهیم کرد ، قابل ذکر است هیئت تحریریه این رسانه همچنانکه در دور گذشته نیز از هیچ کاندیدی حمایت اختصاصی نکردیم در این دوره نیز همین رویه را در پیش گرفته ایم و تمام نامزدهای دلفانی برایمان محترم و مورد حمایت هستند ، حرف ما همان است که دور قبل نیز بیان شد (انتخاب فرزندی از دیار دلفان)


 

» لیست هیات اجرایی شهر نورآباد (اینجا / کلیک نمایید)

» لیست هیات اجرایی بخش کاکاوند (اینجا / کلیک نمایید)

» لیست هیات اجرایی بخش خاوه (اینجا / کلیک نمایید)

» لیست هیات اجرایی بخش میربگ (اینجا / کلیک نمایید)

» لیست هیات اجرایی بخش ایتیوند (اینجا / کلیک نمایید)

» خبرها و گزارش های “بخش سیاسی” نسیم دلفان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

» گزارش های جنجالی و پربیننده (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

۲۳ نظر

 1. با سلام به دست اندرکاران رسانه خوب نسیم دلفان
  مطلبی را که در مورد هیئت اجرایی انتخابات پیش رو در یکی از بخش‌های دلفان منتشر کردید ، بسیار مطلب خوب و به جایی است.

  در خصوص این مطلب بنده بعنوان یک شهروند چند نکته را یادآوری می‌کنم.

  اولاً هر کاندیدی که چنین خطایی را مرتکب شده (و ای کاش اسم ایشون رو مطرح میکردید هر چند همه میدونن منظور کیه) قطعاً نمی‌تواند قابل اعتماد باشد و او را وارد حساس‌ترین بخش حاکمیتی کرد؛ چرا که نماینده مجلس باید حارس و نگهبان قانون باشد نه اینکه خود خلاف قانون عمل کند. آن هم به این شکل که اگر مجالش را داشته باشد از صد درصد فضا و امکانات برای قانون شکنی استفاده کند.

  ثانیاً وقتی مقام معظم رهبری تا این حد به اهمیت صیانت از آراء مردمی تاکید فرموده و آنرا حق‌الناس می‌داند، چطور کسی که مدعی ارادت به نظام و انقلاب است و خود را شایسته نمایندگی مردم می‌داند با وجدان خودش کنار می‌آید که از صد در صد فضا برای ارتکاب یک امر غیر قانونی استفاده کند.

  و نکته آخر اینکه چنین حرکات ناشایستی قطعاً باعث ایجاد تشویش و نگرانی و بدبینی مردم می‌شود که اصلاً به صلاح نیست.
  با سپاس از رسانه خوب و بیدار شما

 2. سلام بر شما

  دوست عزیز وجود افرادی از خاوه در فرمانداری دلفان برای انتخاب هیات اجرایی انتخابات از نظر شما ایراد خاصی داشته؟ چرا یک طرفه به قاضی می روید؟ مگر خاوه هم جزء دلفان نیست؟

  • سلام عزیز برادر ، بله این عزیزان هم دلفانی هستند ، اما آیا ماحصل انتخابشان هم برای دلفان هستش؟ ایرادش را من باید بگویم یا واضح تر از لیست هم وجود دارد؟

   • آقای محمدی همانطور که میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست ، باید بگویم انتخاباتی که نکوست از تعیین هیات اجرای اش پیداست

    جای بسی تاسف داره واقعأ ، کسی که قرار بره قانون گذار مملکت بشه خودش میخواد با قانون شکنی وارد مجلس بشه ، ای داد برما

   • شما مگه نیت خوانی میکنی که خبر داری کدوم عضو هیئت اجرایی قراره به کی رای بده ضمنا افراد آزاد هستن به هر کاندیدی که شورای نگهبان تایید میکنن رای بده اینکه رای مردم خاوه که این همه ازشون کینه به دل گرفتی تو انتخابات دور قبل تاثیرگذار بود یکی از عوامل بسیار مهمش همین خاوه هراسی امثال شماهاست والا مردم خاوه از مریخ نیومدن مثل سایر طوایف محترم دلفانی هستن

    • “خاوه هراسی” خخخخخ عجب جمله جالب و خنده داری

     یعنی خاوه هراسی ما باعث شد مردم عزیز خاوه ، دلفان رو زمین بزنن و دو دستی دیار خودشو.ن رو به همسایه تقدیم کنن؟ چه ربطی داری اخوی برو سراغ گزینه ها و عوامل بعدی

     ضمنأ نیت خوانی نیاز نیست که ، لیست انتخابی آیینه تمام نمایی از آنچه ما گفتیم هستش ، مگه چیز پنهانی هست که نیاز به نیت خوانی داشته باشه عزیز برادر

 3. بخش خاوه سرشار از افراد نخبه انقلابی تحصیل هستند که دلسوز انقلاب و نظام هستند
  سوال اینجاست انتخاب این افراد براساس چه ملاک و معیار بوده ؟؟
  چرا بخشداری خاوه هیچ گونه اطلاع رسانی برای ثبت نام افرادی که توانایی و تخصص و اشتیاق حضور در هییت اجرای را داشتن انجام نشده ؟؟
  چرا بخشدار خاوه میزان تحصیلات و سوابق این افراد جهت تنویر افکار عمومی منتشر نمیکنه؟؟؟

 4. سید ابراهیم

  جناب آقای محمدی عزیز سلام و درود بر شما
  همیشه ایام در حساس ترین موقعیت های تاریخی شهرستان خودی نشان می دادید اما این بار در تعجب بودیم که چرا نسیم دلفان در این چند روز که لیست های تعجب برانگیز هیات اجرایی منتشر شد و به واقع نگران کننده بود واکنشی نشان ندادید اما با انتشار مطلب روشنگرانه امروزتان باز هم نشان دادید سکوت برای نسیم دلفان معنایی ندارد
  درود بر شما قلمتان مانا

  و سخنی با مسئولان امر در دولت انقلابی و مردمی
  رای مردم امانتی بیش نیست ، میزان رای مردم است ، اطمینان داشته باشید هرکسی به رای مردم خیانت کند عاقبت بخیر نخواهد شد ، حرف دیگری ندارم خداوند همه ما را به راه درست و صراط مستقیم هدایت فرماید ان‌شاءالله

  • درود بر نسیم دلفان ، واقعیت امر این هستش که علاوه بر بخش کاکاوند سایر بخش ها به ویژه نورآباد و بخش خاوه هم لیست اجرایی که بستن رو به هیچ عنوان از روی عدالت و خدامحوری تعیین نکردن تمام شواهد و قرائن نشان از یک معامله پشت صحنه دارد اگر واقعأ چنین چیزی بوده باشد ، دعا میکنیم خداوند تخلف کاران و معامله گران را رسوای عالم آدم کند به حق امام رضا انشاالله

 5. سلام و ارادت
  درمورد هییت اجرایی میخواستم یه نکته رو بگم خدمتتون
  حدود ۲۰نفر از مسئولان ستادهای انتخاباتی دکتر رئیسی که همگی از افراد انقلابی و معتمد و محترم شهرستان هستن رو بنده میشناسم ولی حتی اسم یکنفرشون تو این افراد نبود….
  کاملا سلیقه ای انتخاب شدن …

 6. جناب آقای محمدی عزیز این مشکل تعیین عوامل انتخابات به نفع برخی کاندیداها سابقه دیرینه ای در دلفان دارد ، دو کاندیدای سنتی شهرستان به ویژه … در هیچ دوره ای نبود که دست از این نوع رویه نامیمون و ناعادلانه بردارد و هیچ کس هم از زورگویی هایش در امان نبود متاسفانه و الان هم داریم میبینیم …ش همین رویه را در پیش گرفته

  فقط در تعجب هستم چرا فرمانداران ما و بخشداران ما هربار تسلیم این زورگوی ها می شوند و علت این تسلیم شدن ها آیا فقط و فقط همان قدرت طلبی یا به قول شما تضمین آینده سیاسی افراد است یا فراموش کردن روز قیامت و روز حساب و کتاب ، اگر ذره ای ایمان در کسی وجود داشته باشد و به روز قیامت و حساب و کتاب ایمان داشته باشد چنین در حق مردم جفا نمیکند اما هیهات هیهات و هیات

 7. آقای محمدی ما کم ضربه از الشتری ها (البته نمایندگان و سیاسیون الشتری) نخوردیم ، الان شما هم دارید آب به آسیاب اونا میریزید بخش کاکاوند تنها بخشی هستش که هیات اجرای اون به نفع دلفان منتشر شده ولی شما همون رو هم داری خراب میکنی دوست عزیز واقعأ فکر میکنم از سیاست ذره ای هم سررشته نداری که اگه داشتی در چنین موقعیتی هیات اجرایی کاکاوند رو مورد هدف قرار نمیدادی باید تمرکزت روی سایر بخش ها مثل خاوه و نورآباد می بود که نماینده الشتری کامل هیات اجرایی اونا رو در سیطره خودش گرفته

  • دوست خوبم ، بحث ما بحث عدالت هستش ، هیات اجرایی کاکاوند به طور کامل برای یک نفر از کاندیداها تعیین شده و این انصاف نیست واقعأ

   این عزیزی هم که میگیم بخش کاکاوند به نفع اون بوده مانند سایر کاندیداهای دلفان برای من قابل احترام هستش و من هیچ دشمنی خاصی با ایشون ندارم اما در این مورد داره در حق سایر کاندیداهای دلفان ظلم میشه و من اگر رسانه عدالت خواه و دوستدار دلفان هستم نباید سکوت کنم ، ضمنأ مگه من کم نوشتم در مورد سایر بخش ها ، بله متاسفانه در هیات اجرایی نورآباد و خاوه هم طرفداران نماینده تعداد بیشتری رو از ترکیب در اختیار گرفتن البته نه همه ترکیب انصافأ ، ولی در کاکاوند به طور کامل ترکیب هیات در اختیار یک نفر هست و این خدایی ظلم بزرگی محسوب میشه

 8. یک سوال از مردم عزیز دلفان

  سلام دوستان

  من نمیخوام دروغ بگم و از طرفداران آقای رستمی هستم

  اما میخوام یک بحثی رو بگم لطفأ نظرتون رو بگید و از نسیم دلفان خواهش میکنم اسم کاندیداهایی که میارم رو سانسور نکنه تا مطلب من بی معنی نشه در غیر این صورت منتشر نکنید چون بدون اسم فایده نداره

  ما دو تا فرضیه در نظر میگیریم.

  فرضیه اول آقای رستمیان رد صلاحیت شده و آقای محمدی تایید شدن
  و فرضیه دوم دقیقأ بالعکس
  .

  در فرضیه اول آیا به نظر شما رستمیان چه واکنشی خواهد داشت؟ آیا برای زمین زدن محمدی در نورآباد طرفداران خودش رو به رای دادن به یکی از کاندیداهای الشتر از جمله ابراهیمی که شانس بیشتری از بقیه داره تشویق میکنه؟؟؟

  حاضرم قسم بخورم با توجه به خصوصیاتی که در عالی رستمی سراغ دارم ایشون چنین کاری نخواهد کرد ، یا کلا از هیچ کس حمایت نمیکنه یا اینکه از یکی دیگه از کاندیداهای دلفانی (غیر از محمدی) حمایت خواهد کرد این رو شک نکنید.
  .

  و اما فرضیه دوم (حسین محمدی ردصلاحیت شده و رستمیان تایید صلاحیت)
  در چنین صورتی به نظر شما محمدی و یارانش چه خواهند کرد؟ آیا برای زمین زدن رستمیان، دلفان رو زیر پا له نمیکنن و از ابراهیمی حمایت نخواهند کرد؟

  آیا زمان اعتراضات رستمیان در دور گذشته به نتیجه انتخابات و تخلفات صورت گرفته ، شخص آقای حسین محمدی و پدر محترم شون از ابراهیمی حمایت نکردن و حتی در کمال تاسف عکس یادگاری با ایشون گرفته و با افتخار در فضای مجازی منتشر کردن؟؟؟

  شما گمان میکنید اینا واقعأ دلفان براشون مهم هستش یا فقط و فقط سیاست ورزی خودشون؟؟؟

  من ازتون خواهش میکنم روی مطلب بنده فکر کنید و نظر بدید

  از نسیم دلفان مجددأ تقاضا دارم اگر دم از عدالت محوری میزنی این مطلب بنده رو سانسور نکن و با نام افراد منتشر کن تا حق مطلب بیان بشه

  • از کاندیداهای محترمی که در اینجا نامشان ذکر شده (به ویژه دوست عزیزم جناب آقای حسین محمدی) پوزش میطلبم اما همیشه زمینه نظرات مردمی و اظهار نظر فراهم باشه خیلی بهتره تا اینکه همش در پی سانسور کردن باشیم ، نسیم دلفان شخصأ نظری در رابطه با مطلب فوق ندارد.

   از این مخاطب گرامی هم پوزش میخوام چون بخشی از مطلب رو به ناچار نتونستم تایید و منتشر کنم ، یه مقدار از انصاف به دور بود

  • واقعأ دمت گرم برا این سوال قابل تأملی که پرسیدی دمت گرم
   بخدا طرفدار هیچکدومشون هم نیستم و اصلا شاید رای هم ندم ولی دمت گرم سوال چالشی خوبی بود

 9. آقای فرماندار انقلابی
  ترکیبی که در هیات های اجرایی چیده شده به شدت به دور از انصاف و عدالت بوده به ویژه در منطقه کاکاوند و شهر نورآباد ، شما چه به عمد و چه غیر عمد در این ناعدالتی مسئول مستقیم هستی و در پیشگاه خداوند متعال و مردم این شهرستان محروم باید جوابگو باشی
  من با توجه به شناختی که از شما پیدا کرده ام شاید به طور مستقیم نتوانم بگویم دخالت داشته اید اما این حرف نافی مسئولیت جنابعالی نیست بخشداران شما به ویژه در کاکاوند حق مردم و کاندیداها را پایمال کردند و این چیزی نیست از چشم مردم پنهان بماند. مردم این زمان با چند ده سال پیش فرق دارن و بسیار فهمیده و آگاه هستن بد کردید با این مردم و سلب اعتماد کردید.

 10. آقای محمدی چرا هرچی می فرستم منتشر نمیکنی چیز خاصی که ننوشتم انتقاد کردم از این وضعیت چرا منتشر نمیکنی

  • دوست خوبم ، همشهری نازنینم من هر چیزی رو که نمیتونم منتشر کنم ، همین الان به غیر از این چند پیام شما ده ها پیام دیگه هم هست که انصافأ قابل نشر نیست. انصافأ خودت بگو همین پیام آخری (آخری منظورم قبل از این پیام هست که الان منتشر کردم بخاطر اینکه جوابت رو بدم) اون پیام آخری شما اصلا قابل انتشار هست؟ این آقایی که شما اون همه بهشون توهین کردی سالهای سال در این شهرستان مسئول بوده (فارغ از انتقاداتی که خود بنده هم به عملکرد ایشون دارم) ولی این جملاتی که شما بکار بردی واقعأ درست نیست و قابل نشر نیست

   از سایر دوستان عزیزی که پیام می فرستند خواهشمندم از جملاتی استفاده کنید که پیگرد قانونی نداشته باشه و شخصیت افراد را لگد مال نکند

 11. بزرگواران چه اهل رسانه و چه غیر رسانه ای

  ما الان باید اتحاد داشته باشیم تا یکی از دلفان پیروز بشه و این همه بلا که در این چهار سال سرمون اومد و در دوران آقای سوری سرمون اومد دوباره تکرار نشه ، بخدا برا من خیلی فرقی نداره فقط میگم یه دلفانی باشه ، آقای محمدی مگه خودت شعار نمیدی من از کسی حمایت نمیکنم و دوست دارم فقط یک دلفانی پیروز بشه خوب پش چرا اینقدر دارید تفرقه انگیزی میکنید بزارید یه دلفانی پیروز بشه این رفتار ما به نفع شهر همسایه هستش

  خوب یه هیات اجرایی انتخاب شده الان هم دیگه نمیشه کاریش کرد گذشت باید به فکر باشیم پای صندوق رای ناحقی نشه این موضوع هیات اجرایی اونقدر مهم نیست که این همه جنجال به پا کنید

  • سلام بر شما

   آقای به قول خودت بزرگوار ، دوست عزیز چطور میگی مهم نیست ، اصلا میدونی شاکله هر انتخاباتی به هیات اجرایی بستگی داره ، هیات اجرایی مجریان اصلی برگزاری اون انتخابات هستن ، تعیین کننده افراد اجرایی در شعبات رای هستن ، تعیین کننده نمایندگان کاندیداها در سر صندوق رای هستن ، و در نهایت شمارش آراء و جمع بندی نهایی در دستان این تیم قرار داره

   چطور میگید مهم نیست برادر عزیز ، به قول اون دوستمون که نوشته سالی که نکوست از بهارش پیداست واقعأ انتخابات ما قراره با این ترکیب به کجا بره

   آقایان فرماندار و بخشداران تابعه به والله که روز قیامت وجود داره و باید همه اونجا پاسخگوی عملکردمان باشیم

 12. جمله معروف رو که شنیدید /خلایق آنچه لایق/

  یا توی قرآن هم داریم که میگه :
  انَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند!

  ما وقتی همیشه ایام در انتخابات چنین عملکردی داریم چه انتظاری هست که بتونیم یک فرد لایق و شایسته رو بفرستیم مجلس ، شرافتأ یه بررسی بکنید بینم از اول انقلاب تا الان کدوم گزینه تعریفی و هم سطح با سایر استان ها و یا همین بروجرد خودمون رو تونستیم بفرستیم مجلس ، والله که هیچکدوم شون نه در حد اونا بلکه شاگرد اونا هم نیستن ، حتی اگه در این مدت نماینده هم نداشتیم باز هم اوضاع مون از اینی که هست بدتر نمی شد و اتفاقأ شاید دلشون می سوخت و میگفتن این شهرستان نماینده نداره بهتره یه کم حواسمون بهشون باشه

  هر کاری بتونیم میکنیم توی این انتخاباتها که فقط و فقط گزینه مورد نظرمون رای بیاره دیگه کاری نداریم شایسته هست یا نه ، ارزش داره یا نه؟ میتونه کاری بکنه یا نه؟
  به طور مثال یکی از همین رسانه های دلفان با وجودی که هیات اجرایی کاکاوند دیگه اظهر و من الشمس است که چه افتضاحی به بار آورده اند و یک دست مربوط به یک نفر از کاندیداها بسته شده این رسانه اومده نوشته بهترین و عادلانه ترین ترکیب هیات نظارت مربوط به کاکاوند است!!! ای داد بر ما … ای داد بر ما

  بقیه بخش ها هم تعریفی ندارن عوامل نماینده فعلی جلوس فرمودند بر کرسی هیات اجرایی

 13. بخدا یه تعداد از این کاندیداهایی که اسمشون رو میبینی و اومدن جلو واسه نمایندگی این مردم ، خداشاهده احساس میکنی یه دنیا بهت فُحش دادن ، یه دنیا بهت توهین شده

  یعنی چی آخه؟ تو چی در خودت دیدی که اومدی جلو و احساس میکنی این مردم لیاقت بهتر از تو رو ندارن؟ با چه رزومه ای؟ با چه سابقه ای؟ چی در خودت دیدی مگه؟ آخه فُحش دادن که فقط دریوری گفتن نیست همینکه یه کسی با پشتوانه و سابقه ای برابر با صفر بیاد بگه من باید نماینده شما باشم این از صدتا فُحش به آدم بدتره ، هر کی از اون طرف میاد یه کاغذ بعنوان مدرک میگیره دستش و ثبت نام میکنه که چی؟ میخواد قانونگذار این مملکت بشه؟ میخواد نماینده این مردم بشه؟ تو گلیم خودت رو نمیتونی از آب بکشی بعد میخوای گلیم این همه آدم رو از آب بکشی بیرون؟ اصلا مال این حرفایی تو؟! به حضرت عباس مغز آدم صورت میکشه اینا رو میبینه

  آخه پدر بیامرز یه بررسی بکن ببین کی هستی؟ چی هستی؟ توانت چیه؟ در چه حدی هستی؟ همنیکه بگن فلان مدرک میتونه ثبت نام کنه دیگه کافیه آخه؟

  احساس نمکینی ثبت نام کردنت از صدتا فُحش به این مردم بدتره؟

  صد و سه نفر توی همین حوزه انتخابیه برا ورود به مجلس ثبت نام کردن ای خداااااا لیست رو آدم میبینه میاد کله خودشو گاز بگیره

  چی بگم والله

  ببخشید درددلی بود با همشهریان خوبم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *