شنبه , ۳۰ تیر ۱۴۰۳

اعتراضات شهروندانی دلفانی خطاب به فرمانداری و مخابرات شهرستان

 

پیامهای زیادی از سوی شهروندان درباره وضعیت اینترنت چه اینترنت همراه و چه اینترنت ثابت (کاربران خانگی) به ما می رسد و هر بار هم منتشر میکنیم اما متاسفانه نتیجه چندان مثبتی ملاحظه نمی شود!!!

نسیم دلفان – از اوایل سال جاری بارها و بارها شنیدیم که بزودی انقلاب مخابراتی در دلفان را شاهد خواهیم بود اما معلوم نیست این انقلابی که میگن کی قراره به ثمر بنشیند.

آقایان مخابرات استان هم محبت کردند یک بسته اینترنت رایگان ۵۰ گیگی به مردم دلفان (اینترنت ثابت) هدیه کردند ، بزرگواران ممنونیم از حاتم بخشی شما ، اما این حاتم بخشی ظاهرأ بخاطر این است که میدونید با این سرعت بسیار پایین و قطع و وصل شدن های پی در پی محقق نخواهد شد و در واقع بهره ای برای مشترک در پی ندارد!!!

♦ پیام هایی هم از سوی همشهریان اهالی روستاهای مستقر در مسیر اولادقباد داریم مبنی بر اینکه چند ماه پیش بعد از کلی انتظار سایت مخابراتی خاتون بان مورد بهره برداری قرار گرفت اما به دلیل عدم پیش بینی های لازم هفته ای طول نکشید که بخشی از لوازم این سایت به سرقت رفت و بعدش هم ظاهرأ پیگیری و راه اندازی مجدد سایت به فراموشی سپرده شد انگار نه انگار این همه هزینه برای راه اندازی این پروژه مخابراتی صورت گرفته است.

 

 

» سایر پیام های شهروندان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *