جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

اظهارات قابل تأمل نمایندگی ایرانخودرو دلفان و پاسخ تاکسیرانی این شهرستان

نفوذ شهرستان همسایه تا کجا!!!

نسیم دلفان – مدیر نمایندگی ایرانخودرو شهرستان دلفان طی تماس تلفنی با خبرنگار ما موضوع عجیبی را درباره طرح تعویض تاکسی های فرسوده بیان کرد که جای تأمل دارد!

رضا محمودی در توضیح این موضوع گفت: متاسفانه تاکسیرانی شهرستان متقاضیان تعویض تاکسی های فرسوده را به نمایندگی الشتر معرفی می نمایند و این نکته واقعأ جای تعجب دارد که نفوذ همسایه تا کجا پیش رفته است.

وی افزود: آیا در شهرستان دلفان نمایندگی ایرانخودرو وجود ندارد که فرد متقاضی باید ۵۰ کیلومتر دورتر به نمایندگی شهرستان دیگری معرفی شود؟


جوابیه تاکسیرانی نورآباد به صحبت های مدیر نمایندگی ایرانخودرو شهرستان دلفان

✍️ بسمه تعالی
با تشکر از کانال مردمی نسیم دلفان ، به اطلاع میرساند بعد از انتشار خبر در مورد معرفی افراد به نمایندگی ایران خودرو الشتر ،با بررسی بعمل آمده معلوم شد هیچگونه نامه ای مبنی بر معرفی افراد به نمایندگی ایران خودرو شهرستان مجاور توسط سازمان حمل و نقل شهری نورآباد صادر نگردیده است ، ضمن بررسی موضوع کلیات مبحث تکذیب میگردد ، شایان ذکر است این سازمان در انتخاب شهر هیچ دخالتی ندارد و متقاضی از طریق فیلد موجود در سامانه ، شهر مورد نظر خود را انتخاب می نماید. لذا در صورتی که متقاضیان شهر همسایه را انتخاب نموده اند به هیچ وجه ربطی به سازمان ندارد بلکه به انتخاب آزادانه شخص متقاضی مرتبط می باشد.

در پایان ، چنانچه نمایندگی ایران خودرو دلفان مدارک مستندی دال بر دخالت این سازمان و معرفی فرد یا افرادی به نمایندگی شهرستان های مجاور دارد به مدیر عامل سازمان ارائه نماید ، قطعا با خاطی و یا خاطیان طبق قانون برخورد خواهد شد.

با احترام ، روابط عمومی سازمان حمل ونقل شهری نورآباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *