اطلاعیه کارگروه آلودگی هوای لرستان طبق معمول نصف شب و پس از کلی انتظار منتشر شد

نحوه فعالیت ادارات و مدارس لرستان در روز سه‌شنبه سوم خرداد ماه طبق تصمیم کارگروه اضطرار آلودگی هوای استان لرستان به شرح زیر می‌باشد:

🔹مقرر گردید به منظور جلوگیری از آثار سوء پدیده گرد و غبار برای فردا سه شنبه برای تمام شهر‌های استان، کلیه ادارات سازمان‌ها شرکت‌ها و بانک‌ها (به جزء مراکز بهداشتی و خدمات‌رسان و نظامی) با دو ساعت تأخیر کار خود را آغاز نمایند.

🔹کلیه مرکز آموزشی و دانشگاهی تعطیل و امتحانات این روز بعد از آخرین امتحان و طبق برنامه اعلامی از طرف آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.

🔹مقرر گردید کلیه مراکز بهداشتی، درمانی، مرکز اورژانس و هلال احمر در تمامی شهر‌های استان با آمادگی کامل شرایط لازم را برای پذیرش بیماران و افراد آسیب‌پذیر نیازمند مداخلات درمانی و حوادث احتمالی را فراهم نمایند. همچنین دانشگاه علوم پزشکی تمهیدات لازم جهت استقرار آمبولانس و کادر پزشکی را در میادین و خیابان‌های اصلی شهر جهت کمک به مردم را فراهم نمایند.

🔹دبیر خانه کارگروه اطلاع‌رسانی لازم را از طریق صدا و سیما جراید شنیداری و نوشتاری و فضای مجازی در خصوص شرایط ناسالم فردا به سمع و نظر عموم برسانند. و از عموم مردم درخواست شود از تردد غیر ضروری و فعالیت‌های بدنی اجتناب نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.