سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۴۰۳

اطلاعیه نحوه فعالیت آموزشی مدارس لرستان در هفته جاری اعلام شد

روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان نحوه فعالیت آموزشی و تربیتی مدارس شهری و روستایی استان در هفته جاری(تا شنبه هفته آینده) را به شرح ذیل اعلام کرد:

?نحوه فعالیت آموزشی مدارس شهری:
فعالیت آموزشی مدارس شهری کلیه دوره های تحصیلی لرستان در شهرستانها با رنگ‌بندی کرونایی قرمز (شهرستانهای خرم آباد و چگنی، بروجرد، ازنا و الیگودرز، سلسله و دلفان، دورود، کوهدشت و پلدختر) به صورت مجازی در بستر شبکه شاد برگزار می شود به استثنای:
کلاس های دروس کارگاهی و مهارتی هنرستان های فنی حرفه ای و کار دانش که با رعایت تمامی پروتکل ها و گروه بندی دانش آموزان به صورت حضوری برگزار می‌شود.

کلاس‌های پایه دوازدهم با گروه بندی دانش آموزان در قالب دو یا سه گروه در صورت تشخیص شورای مدرسه با رعایت تمامی پروتکل ها به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) برگزار می‌شود.

?نحوه فعالیت آموزشی در مدارس روستایی:
فعالیت آموزشی مدارس روستایی بالای ۳۰ نفر استان به صورت مجازی در بستر شبکه شاد برگزار می‌شود و فعالیت آموزشی مدارس کمتر از ۳۰ نفر جمعیت با گروه بندی دانش آموزان و با رعایت تمامی پروتکل‌ها به صورت حضوری و یا ترکیبی (حضوری و مجازی) برگزار می‌شود.

در شهرستان رومشکان بعنوان تنها شهرستان استان با وضعیت رنگ بندی کرونایی نارنجی نیز فعالیت آموزشی مدارس شهری پیش دبستانی و دبستانی به صورت مجازی در بستر شبکه شاد و فعالیت آموزشی مدارس دوره اول و دوم متوسطه به صورت ترکیبی (حضوری و مجازی) برگزار می گردد.

ضمنا حضور کادر اجرایی مدارس در تمامی مدارس شهری و روستایی استان الزامی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *