اطلاعیه فرمانداری دلفان درباره ستادهای انتخاباتی کاندیداهای شورای شهر

‍ روابط عمومی فرمانداری دلفان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

برگزاری هر گونه ستاد انتخاباتی بدون اخذ مجوز از فرمانداری و هماهنگی با نیروی انتظامی به لحاظ قانونی ممنوع می باشد و هر یک از نامزدهای شوراهای اسلامی شهر در موعد مقرر تبلیغات که از ۱۴۰۰/۳/۲۰ شروع و به مدت ۷ روز می باشد.

با توجه به وضعیت کرونا شهرستان و در راستای جلوگیری از تجمعات و رعایت وضعیت ترافیکی شهر از هر گونه دایر نمودن ستاد از میدان ورودی شهر تا انتهای شهر میدان بسیج در محور اصلی‌، بلوار شهید بهشتی و خیابان امام و کوچه های منتهی به آن، میدان بعثت و تا انتهای میدان بسیج خودداری نمایند و تشکیل ستاد در این محورها ممنوع می باشد.

ضمناً نامزدهای محترم در صورت تمایل جهت تشکیل ستادهای تبلیغاتی خود با معرفی مسئول ستاد، آدرس و شماره تماس هماهنگی قبلی را با فرمانداری و نیروی انتظامی در راستای رعایت موازین مربوطه بعمل آورند.
رعایت موارد قانونی در تشکیل ستادهای تبلیغاتی در شهر برخوردار و هفت چشمه نیز با هماهنگی بخشداران و نیروی انتظامی محل صورت گیرد.

( لازم به ذکر است تشکیل ستادهای تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری نیز از میدان بعثت تا محدوده نیروی انتظامی بالاتر از میدان امام خمینی (ره) در محور اصلی ممنوع می باشد.)

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.