یکشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۲

اطلاعیه روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان درباره مسابقات سراسری مینی فوتبال محلات

مسابقات مینی فوتبال محلات سراسر کشور به عنوان بزرگترین رویداد ورزش همگانی از بهمن ماه آغاز خواهد شد.

با سیاست گذاری معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و اجرای فدراسیون ورزش‌های همگانی نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال محلات سراسر کشور از بهمن ماه سال جاری آغاز خواهد شد.

این مسابقات با هدف نهادینه کردن فرهنگ ورزش همگانی در محلات، ایجاد فرصت مشارکت حداکثری برای شهروندان در رویداد مینی فوتبال و ارتقای سطح سلامت، نشاط و اتحاد در جامعه و تشویق و ترغیب شهروندان به شرکت در فعالیت‌های ورزشی و غنی سازی اوقات فراغت آنان به صورت رایگان برگزار خواهد شد.

مسابقات مینی فوتبال محلات سراسر کشور در دو بخش آقایان و بانوان و از رده سنی۱۵ سال به بالا با مشارکت حداکثری در ۴۴۸ شهرستان و ۱۵۵۲ شهر در چهار مرحله شهرستانی، استانی، منطقه ای و کشوری به مدت ۷ ماه برگزار خواهد شد.

با توجه به برگزاری این مسابقات در زمین های چمن مصنوعی رو باز، استان های کشور به دو بخش سردسیر و گرمسیر تقسیم شده‌اند و رقابت‌های هر استان در زمان‌های متناسب با شرایط آب و هوایی آن استان برگزار می شود
پس از برگزاری مسابقات در مراحل شهرستان، استان و منطقه‌ای، رقابت‌های قهرمانی کشور ۱۰ تا ۱۶ مرداد ماه سال ۱۴۰۲ به صورت متمرکز برگزار خواهد شد. در مرحله استانی به تیم های اول تا سوم هر استان در بخش آقایان و بانوان جوایز نقدی ارزنده‌ای پرداخت خواهد شد.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر ‌‌و ثبت نام می‌توانند به سایت events.isfaf.ir مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *