دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۴۰۲

اصلاح پیچ خطرناک ورودی بخش میربگ مطالبه ای جدی و نیازمند توجه ویژه مسئولان استانی

 

ورودی بخش میربگ با پیچ جاده ای مواجه خواهید شد که هر لحظه ممکن است شما را بپیچاند، این پیچ روزانه محل تردد اهالی بخش است که در ورود یا خروج از بخش با آن مواجه خواهند شد، سال های سال است که رفع خطر از این نقطه مطالبه اصلی مردم میربگ است ولی هنوز برای اصلاح آن کاری صورت نگرفته است.

این نقطه مسیر تردد روستاهای بخش با جمعیت بیش از ۲۰ هزار نفر است که متاسفانه روزانه شاهد تصادفات و حوادث ناگواری می باشد بخصوص در فصول بارش و روان شدن آب در این نقطه بعلت شیب تند این پیچ ، حوادث دو چندان و مسیر تردد بسیار سخت می گردد.


عزم جهادی و پیگیری مصرانه بخشدار میربگ بر حذف پیچ حادثه خیز ورودی بخش و قول مساعد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان که در حاشیه تجلیل از نمونه‌های ترافیکی استان برگزار شد می تواند پایانی باشد بر تمام مشکلاتی که این نقطه حادثه خیز ایجاد کرده است.

پی‌نوشت – مدیرکل استان قول مساعد داده اما نیاز به انگیزه کافی از سوی رییس اداره مربوطه در دلفان دارد البته اگر از کارهای جانبی همانند حضور در هیات اجرای انتخابات و یا حضور در جلسات مکرر نماینده مجلس فرصتی اضافه بیابد شاید بتواند کاری کند اونم اگر در توانش باشد!


 
Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *