استفاده از ظرفیت کانال های انتخاباتی در صدا و سیما می‌تواند به افزایش مشارکت در انتخابات کمک کند

 

استاندار لرستان گفت: استفاده از ظرفیت‌های صدا و سیما برای تبلیغات کاندیداهای انتخاباتی می‌تواند به افزایش مشارکت در انتخابات کمک کند.

فرهاد زیویار با اشاره به اینکه قانون انتخابات در سال جاری تغییرات اساسی داشته است، افزود: یکی از مواردی که جز ابتکارات این دوره است بخشی از ماده ۸۱ است که به منظور برقراری عدالت در تبلیغات از ظرفیت صدا و سیمای جمهوری اسلامی استفاده شود.

استاندار لرستان با اشاره به پیش‌بینی ۷ کانال محلی برای پوشش تبلیغات کاندیداهای استان در رقابت انتخابات افزود: در این کانال‌ها نامزدها علاوه بر فرصت بیست دقیقه‌ای برای ارائه برنامه‌هایشان می‌توانند در صورت تمایل در مناظرات انتخاباتی نیز شرکت کنند.

زیویار استفاده از ظرفیت صدا و سیمای استان را فرصتی مناسب برای شناخت بیشتر نامزدهای انتخابات عنوان کرد و افزود: برنامه‌های ضبط شده در ایام قانونی تبلیغات پخش خواهند شد.

♦ براساس این گزارش در طراحی صورت گرفته برای مناظرات انتخاباتی کاندیداهای لرستانی ، هر نامزد ۱۵ دقیقه فرصت خواهد داشت که در ۵ دقیقه اول به بیان دیدگاه‌های خود در موضوع مناظره می‌پردازد، ۵ دقیقه دوم می‌تواند یکی از دیدگاه‌های افراد حاضر در جلسه را نقد و مواضع خود را اعلام نمایند و ۵ دقیقه پایانی نیز به جمع‌بندی مطالب بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *