شنبه , ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

استخدام ۵۰۰ نفری دانشگاه علوم پزشکی

معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: تا دو هفته آینده شرایط جذب ۵۰۰ نفر نیروی جدید در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام می‌شود…


نسیـــم دلفـان – به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ دکتر فتحی در نشست خبری هفته دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی افزود:‌ برگزاری این استخدام از طریق سازمان سنجش خواهد بود و بیشتر از رشته های رشته‌های پزشکی؛ پزشکی عمومی،‌ دندانپزشکی، پرستاری و پیراپزشکی جذب نیرو خواهیم داشت.
معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،‌ گفت: سال گذشته با افزایش ۱۸ درصدی مراجعه‌کننده به مراکز درمانی مواجه بوده‌ایم در حالی که در ۶ ماه نخست طرح تحول سلامت در سال ۹۳، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ۲۳ هزار مراجعه‌کننده داشت؛ اما در سال گذشته این میزان بیشتر و به بیش از ۲۷۰ هزار نفر نیز رسید.
وی با بیان اینکه بخش‌های NICU و CCU و کلینیک‌های ویژه در اورژانس‌ ۵ بیمارستان این دانشگاه که بیشترین خدمات را ارائه می‌دهند راه‌اندازی شد گفت: مهمترین دغدغه دانشگاه در حال حاضر بدهی بیمه ها است که ‌۶ درصد مطالبات به صورت حضوری در بیمارستان‌ها پرداخت و مابه‌التفاوت این هزینه‌ها توسط بیمه پرداخت می‌شود و بدهی بیمه‌ها به بیمارستان ها موجب شده  دریافتی‌ها بسیار عقب‌تر از خدمات باشد.
وی ادامه داد: ۳۰۰ میلیارد تومان مطالبات بیمه‌ای ما است که بیمه خدمات درمانی ۱۷۰ میلیارد تومان بدهی دارد.
دکتر فتحی ادامه داد: برای جذب ۹۰ نفر هیأت علمی به صورت فراخوان اقدام کرده و مجوز استخدام ۲۷۰ نفر پرستار گرفته ایم که تا امروز ۱۶۰ پرستار مشغول به کار شده‌اند.
وی گفت:‌ همچنین۵۰۰ نفر نیز به صورت شرکتی جذب شده‌اند و تا ۲ هفته آینده از طریق سازمان سنجش ۵۰۰ نفر دیگر نیز استخدام خواهند شد که اغلب مجوز جذب در رشته‌های پزشکی عمومی،‌ دندانپزشکی، پرستاری و پیراپزشکی است که با جذب این نیروها در زمینه پرستاری ۶۰ درصد مشکلات رفع خواهد شد.


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *