استخدام سراسری در شهرداری‌های کشور

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از استخدام ۲۵۰۰ نفر در شهرداری‌های سراسر کشور براساس آزمونی که در ۲ بهمن سال جاری برگزار می‌شود خبر داد…


نسیـــم دلفـان – به گزارش خبرگزاری دانشجو، محمد حسن‌آبادی مدیر کل دفتر نوسازی سازمان شهرداری‌های کشور درباره آزمون استخدامی در شهرداری‌های سراسر کشور، اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل وزیر کشور ۲۵۰۰ نفر در مشاغل تخصصی شهرداری‌ها و عملیاتی آتش‌نشان‌ها مشغول به کار می‌شوند.

وی ادامه داد: استخدام این تعداد منوط به برگزاری آزمون است. این آزمون در ۲ بهمن سال جاری در سراسر کشور به صورت همزمان برگزار می‌شود.

حسن‌آبادی افزود: در این آزمون امتیازاتی نیز برای ایثارگران، افراد بومی و کارکنان قراردادی شهرداری‌ها در نظر گرفته شده است که کارکنان قراردادی به ازای هر سال کارکردشان در شهرداری رتبه‌بندی می‌شوند.

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور خاطرنشان کرد: در این آزمون ۱۲۰ سؤال مطرح شده که ۹۰ سؤال آن تخصصی در حوزه مشخص شده و ۳۰ سؤال نیز مربوط به هوش و استعدادیابی است.

حسن‌آبادی خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی ۲۵۰۰ نفر در شهرداری‌های سراسر کشور با مسئولیت استانداری‌ها برگزار می‌شود و وزارت کشور تنها نقش نظارت‌کننده دارد.

وی یادآور شد: به غیر از شغل آتش‌نشانی و راهور قطار شهری بانوان نیز می‌توانند در مشاغل مختلف در این آزمون شرکت کنند.

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اظهار داشت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت‌های استانداری‌های سراسر کشور نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

حسن‌آبادی خاطرنشان کرد: افرادی که در این آزمون استخدام می‌شوند باید ۷ سال تعهد استخدامی در حوزه قبول شده بدهند.


مطالـــب مرتبـط :

» اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

» حواشی یک آزمون استخدامی در آموزش و پرورش/موافقت دولت با استخدام ۵۰۰۰ نیروی انسانی

» استخدام نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران/استخدام افسر پیمانی و کارمند پیمانی

» ثبت نام آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی آغاز شد

» خبر خوش سخنگوی دولت برای متقاضیان استخدام


• تازه ترین اخبار منطقه به ویژه دلفان را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری نسیم دلفان دریافت کنید.
برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.