جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

استاندار لرستان: ناهنجاری‌های اخیر بی‌پاسخ نخواهد ماند

استاندار لرستان گفت: خون شهیدان مدافع امنیت در جریان ناهنجاری‌های اخیر بی‌پاسخ نخواهد ماند و فتنه‌گران باید بدانند مردم در مقابل آنان ایستاده اند.

نسیم دلفان _ به گزارش خبرگزاری تسنیم ، فرهاد زیویار عصر امروز در مراسم تشییع و تدفین پیکر شهید مدافع امنیت مهدی لطفی که در گلزار شهدای این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: مدافعان امنیت در برابر فتنه‌انگیزان و آنانی که قصد برهم زدن نظم و امنیت جامعه را دارند محکم و استوار ایستاده و در حمایت از مردم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند.

وی افزود: باتوجه به اعتراف افرادی که در جریان اغتشاشات اخیر دست داشته‌اند، مشخص شده که برخی‌ها با فریب خوردن از جریان فتنه در خارج از مرزهای کشور در قبال وعده های ناچیز، در نا امنی های اخیر کشور مشارکت کرده اند.

استاندار لرستان عنوان کرد: وعده‌های داده شده توسط فتنه‌گران به فریب خوردگان در قبال خون‌های ریخته شده و جان هایی که برای امنیت کشور فدا شد، هیچ ارزشی ندارد و موجب برانگیختن احساسات مردم شهید پرور در برابر ناهنجاری ها و آزرده خاطر شدن آنان شده است.

وی بیان کرد: حضور پر شور هم استانی‌ها در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع امنیت مهدی لطفی از بیزاری مردم نسبت به تحرکات جریان فتنه و در مقابل از ارزش والای شهدا حکایت دارد.
زیویار گفت: خون شهیدان مدافع امنیت در جریان ناهنجاری‌های اخیر بی‌پاسخ نخواهد ماند و فتنه‌گران باید بدانند مردم در مقابل آنان ایستاده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *