پنجشنبه , ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

استاندار لرستان: فرمانداران ملزم به شناسایی مشکلات شهرستان ها هستند

استاندار لرستان گفت: فرمانداران با حضور میدانی خود در بین مردم مشکلات و نیازهای شهرستان ها را شناسایی کنند.

نسیم دلفان _به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان،”فرهاد زیویار” در شورای فرمانداران استان با ارائه گزارشی از وضعیت لرستان، اظهار کرد: حضور فرمانداران کلیدواژه رفع مشکلات لرستان است و آنان در برخورد با مردم عطوفت و مهربانی داشته باشند.

وی افزود:طی ماههای اخیر در حوزه اقتصادی استان اقدامات موثری صورت گرفته که به لحاظ آمار و ارقام، لرستان در رتبه بندی کشوری چند پله صعود داشته است.

استاندار لرستان گفت : صعود چند پله ای استان در حوزه اقتصادی حاصل کار و تلاش تیم اقتصادی استان در زمینه شناخت مشکلات و تلاش برای رفع آنهاست که در نوع خود قابل تقدیر است .

وی افزود: فرمانداران ملزم به شناخت نیازها و مشکلات حوزه کاری خود هستند و بسیار مهم است در خدمت رسانی به مردم عمل مان حسینی و علوی باشد.

زیویار یادآورشد: در خدمت رسانی به مردم نباید عقاید شخصی و روابط، مقدم بر وظایف سازمانی باشد و لازم است همراه با اقتدار در انجام اقدامات، با عطوفت و مهربانی با مردم رفتار شود.

وی افزود: استفاده از ظرفیت و توان نهادها و بنیادهای انقلابی از مهمترین نکاتی است که برای پیشبرد اهداف سازمانی باید مد نظر فرمانداران باشد و در این رابطه می‌توان از کمک روحانیون، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، تشکل های مردمی و سایر اقشار جامعه بهره برد.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه نجابت مردم لرستان مثال زدنی است،گفت: برای به دست آوردن شناخت دقیق مشکلات شهرستان ها بسیار مهم است فرمانداران با حضور در میان مردم در این رابطه اطلاعات مورد نیاز را کسب کنند.

زیویار افزود: همکاری و همراهی مردم و مسئولان همواره چاره ساز بوده و فرمانداران در برنامه خود، ارتباط با مردم و هم افزایی را در بحث شناخت مسائل و مشکلات برای برنامه ریزی در جهت رفع آنها را در دستور کار قرار دهند.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه که به ریاست استاندار لرستان و با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی و جمعی از مدیران ستادی برگزارشد، فرمانداران گزارشی از آخرین وضعیت حوزه کاری خود ارائه و در این رابطه بحث و تبادل نظر صورت گرفت و تصمیم های لازم گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *