سه شنبه , ۲۶ تیر ۱۴۰۳

استاندار لرستان: ضرورت قرار گیری شهرستان های سلسله و دلفان در گروه مناطق هدف طرح محرومیت زدایی

استاندار لرستان گفت: اقدامات خوبی در راستای رفع محرومیت زدایی از طرف بنیاد مستضعفان در استان انجام شده است.

نسیم دلفان – به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان ؛ فرهاد زیویار روز چهارشنبه ۲۶ بهمن ماه در آیین افتتاح ۴۶۰ طرح محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان در استان لرستان همزمان با سراسر کشوربرگزارشده بود، اظهار کرد: اجرای طرح های محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان در استان لرستان توفیقاتی است که به یمن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و با هدایت عالمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و همراهی دولت و نهادهای انقلابی محقق شدند.

دکتر فرهاد زیویار عنوان کرد: لرستان استانی با دارا بودن پتانسیل های زیادی در حوزه ی انسانی، طبیعی و تاریخی است که بهره گیری از این ظرفیت ها تا حدودی کمرنگ بوده است.

وی تصریح کرد: خوشبختانه اقدامات خوبی در راستای رفع محرومیت زدایی از طرف بنیاد مستضعفان در استان انجام شده که عمدتا در حوزه ی خدمات معیشتی، اشتغال، آموزش، سلامت و زیرساختی بوده است.

استاندار لرستان با اشاره به شهرستان های کوهدشت و الیگودرز به عنوان مناطق هدف اجرای این طرح ها ابراز کرد: تکمیل ۱۰ هزار واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد، طرح های آبرسانی برای مناطق محروم و چند طرح پل مواصلاتی برای مناطق محروم مهم ترین این طرح ها بوده است.

دکتر زیویار گفت: این طرح ها مرهون نگاه ویژه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به مناطق محروم استان و تلاش های مجدانه رئیس بنیاد مستضعفان کشور است.

وی تصریح کرد: تخصیص اعتبار و عملیات ساخت این طرح ها در گذشت کمتر ازدوهفته بعد از سفر آقای مهدس فتاح به لرستان انجام شد.

استاندار لرستان در پایان خواستار قرار گیری شهرستان های سلسله و دلفان در گروه مناطق هدف طرح محرومیت زدایی و حمایت ویژه بنیاد از طرح های بزرگ کشت و صنعت، دامپروری و انرژی در استان لرستان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *