شنبه , ۱۸ آذر ۱۴۰۲

استاندار لرستان: شهرداری‌های استان از شهرداری نورآباد الگو پذیری داشته باشند

 

نماینده عالی دولت در لرستان از شهرداری نورآباد بعنوان یکی از موفق ترین شهرداری های استان نام برد.

نسیم دلفان – به گزارش روابط عمومی شهرداری نورآباد، با حضور استاندار لرستان و هیئت همراه دو طرح عمرانی در شهرداری نورآباد به بهره برداری رسید.

استاندار لرستان در مراسم افتتاح فاز دوم کارخانه شن و ماسه شهرداری نورآباد و بهره برداری از طرح تولید مبلمان شهری ضمن اظهار رضایتمندی از عملکرد شهرداری اظهار داشت: با افتتاح این دو طرح ، شهرداری نورآباد در تامین مصالح مورد نیاز خود و همچنین در تامین هزینه‌های مرتبط با شهرداری از جمله پرداخت حقوق ، ساخت و سازهای عمرانی شهرداری در وضعیت خوب و مناسبی قرار میگیرد.

وی افزود: تلاش ، همراهی و همدلی شهردار با اعضای محترم شورای شهر برای به نتیجه رسیدن این طرح‌ها به این معناست که افق روشنی در پیش روی شهرداری نورآباد قرار دارد.

شهردار نورآباد نیز در مراسم افتتاح طرح تولید مبلمان شهری گفت: این کارگاه در زمینی به مساحت سه هزار و ۲۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان از سوی شهرداری نورآباد احداث شده است که ضمن بهره‌برداری از این طرح زمینه اشتغال ۳۰ نفر به صورت مستقیم فراهم شده است.

خاص امیری همچنین اظهار داشت: پروژه فاز دوم کارخانه شن و ماسه شهرداری نیز با سرمایه‌گذاری ۹ میلیارد تومان و اشتغال ۱۱ نفر به بهره‌برداری رسیده است.

نماینده عالی دولت در لرستان در حاشیه این بازدید از شهرداری نورآباد بعنوان یکی از موفق ترین شهرداری های استان نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *