از مناظره با فرماندار کالیفرنیا تا مناظره با رسانه های دلفان

از آنجایی که یکی از شاخص های رفاهی در هر کشوری توجه به سلامت مردم است لزوم توجه مسئولین ذیربط به سلامت جامعه امریست ضروری و فراهم کردن آن باید از اولویت های هر تصمیم و اقدام باشد. چرا که این مساله از وظایف حائز اهمیت مسئولین و از حقوق به حقِ شهروندان است.

روزی که ریاست دانشگاه علوم پزشکی لرستان فرماندار کالیفرنیا را در راستای مقابله و کنترل روند افزایشی کرونا به مناظره دعوت کرد امیدها در دل زنده شد که حتما پشتوانه ای از علم و تجربه باعث شده است که این سخن تیتر گردد اما پس از مدتها و بررسی های لازم دانستیم که کالیفرنیا نه تنها اغراقی از جنس کلام مسئولان بود بلکه روند افزایشی ابتلا و عدم کنترل به این ویروس را شاخ و برگ درختان کاکارضا هم فریاد میزنند

آقای نیکبخت!
به نمایندگی از مردم دلفان که راهروهای تنها بیمارستانشان پر است از صدای سرفه های بی تدبیری مسئولین مناظره گر که راه تنفس این شهر تابوت گونه را بسته است شما را به مناظره دعوت می کنم تا بر مردم ثابت شود که ادعای مناظره شما با فرماندار کالیفرنیا چیزی جز به سخره گرفتن مردم و کُری خواندنی بی اساس نبود، که البته جای بسی تاسف است.

اگر از پشت میزتان خسته شدید به تنها بیمارستان دلفان دعوتید تا عمق محرومیت را از وعده های تحول گرایانه تان ببینید

به دلفان دعوتید تا شاهد بخش های مملو از جمعیت بیمارانِ مبتلا به کووید باشید، شاید هق هق های از سر درماندگیِ کادر درمان وجدانتان را به درد و روحیه مناظره طلبتان را زیر سوال ببرد.

مناظره ی کالیفرنیا را فعلا بیخیال شوید و به راهروهای مملو از جمعیت تنها بیمارستان دلفان بیایید

میز مناظره ی شما ،تنها میزِ پزشک عمومی مستقر در بیمارستان است.

میز و مکان مناظره ی شما، تخت مشترک با بیمارانِ مبتلا به کووید است که به دلیل کمبود بخش های بستری و امکانات، به صورت مشترک در بخش های مراقبت ویژه، بستری شده اند.

اگر طالب سفر و مناظره هستید ما ساکن دلفانیم و همچون فرماندار کالیفرنیا برای دیدار نه ویزا میخواهیم نه تشریفات.
لطفا قبل از رفتن به کالیفرنیا و دیدار با فرماندارِ آن، سر راهتان به ما سری بزنید. شاید دیگر نیازی نبود رنج آن سفر طولانی را به جان بخرید.

مهدی کیانی برخوردار / فرهنگی وفعال رسانه ای

یک نظر

  1. مدیران ما فقط کری خوانی بلدند کو تا عمل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.