چهارشنبه , ۲ فروردین ۱۴۰۲

از باشگاه‌های برتر شهرستان دلفان طی مراسمی تجلیل شد

طی جلسه ای با حضور دکتر خانی امام جمعه شهرستان دلفان و مسلم یوسفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان از ۴ باشگاه برتر شهرستان تجلیل شد.

در این جلسه فاضلی مدیر شعبه بانک ملت و قاسم پور رئیس اداره کار و تعاون نیز حضور داشتند.
امام جمعه شهرستان با بیان اینکه جوانان محور رشادت،نشاط، طراوت و سرمایه اصلی کشورند، عدم توجه به بعد شخصیت و نادیده گرفتن حضور جوانان را مایه سستی و اسیب محض و جبران ناپذیر دانستند و افزودند: بایستی توجه اساسی به ترویج ارکان ورزش و توسعه فرهنگ جامعه صورت گیرد.توجه به ابعاد فرهنگ و ورزش شهرستان موجب کاهش آسیب های اجتماعی و عدم نفوذ دشمن خواهد شد.
ایشان ارائه تسهیلات در شرایط کرونا را موجب کمتر شدن خسارت و عدم ورشکستگی اماکن ورزشی دانستند و بیان کردند: لازم است بانکهای شهرستان نسبت به دغدغه جوانان حساسیت بیشتری داشته باشند.

در این جلسه یوسفی با اظهار اینکه حضور امام جمعه از بدو حضور و مسئولیت و حمایت های بی بدیل ایشان موجب انگیزه جوانان شهرستان شده است از تلاشهای مستمر ایشان جهت برداشتن موانع ورزش شهرستان تشکر و قدردانی کرد.
ایشان تعطیلی اماکن ورزشی و ورشکستگی اماکن خصوصی را موجب آسیب به اشتغال و اوقات فراغت جوانان دانستند و افزودند:امروز ورزش شهرستان بیش از هر زمان دیگری نیاز به توجه و عنایت مسئولین و دلسوزان دارد.

در پایان جلسه از ۴ باشگاه برتر شهرستان، باشگاه فرهنگی ورزشی کسری- شهید عزیزپور – گرین و امپراطور که از ۱۲ شاخص ارزیابی بیشترین امتیاز را کسب کرده بودند تجلیل بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *