شنبه , ۸ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

اربعین حرکت‌های تفرقه‌افکنانه را ناکام می‌گذارد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به نقش اربعین در وحدت بین مسلمانان، گفت: اربعین حرکت‌های تفرقه‌افکنانه در کشور عراق را ناکام می‌گذارد.

نسیم دلفان _به گزارش ایسنا ، حجت‌الاسلام لطف‌اله حیات‌الغیب امروز هشتم شهریور در مراسم بزرگذاشت شهدای هفته دولت در حوزه علمیه کمالیه خرم‎آباد، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت است ولی دشمنان کمر به همت بسته‌اند.

وی اربعین را موجب تقویت اتحاد مسلمانان دانست و افزود: در آستانه اربعین حسینی عده‌ای در کشور عراق به‌دنبال ایجاد تفرقه هستند و می‌خواهند اربعین را تحت الشعاع قرار دهند لذا هرگز نباید از دشمنان عاقل شد.

حیات‌الغیب با تأکید بر اینکه مؤلفه‌های رفتاری رجایی و باهنر باید مدنظر همه باشد، ادامه داد: شهیدان رجایی و باهنر از جهت اخلاص، ساده‌زیستی، خدمت بی‌منت، مردمی بودن و تلاش‌های جهادی و امیدآفرین الگو بودند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اینکه آنچه در جامعه لرستان نیاز است این است که دولتمردان ما از نیروهای قوی، قدر و کارآمد استفاده کنند، اضافه کرد: یکی از مشکلات ما این است نیروی کارآمد را خوب به کار نمی‌گیریم.

وی وحدت تمام دستگاه‌ها و مسئولان در جهت حل مشکلات را نیاز استان لرستان دانست و با بیان اینکه در این راستا همه مسئولان تلاش کنند آنچه برای توسعه استان نیاز است را مطالبه کنند، ادامه داد: کارشناسان و متخصصان آنچه در حوزه کشاورری، اقتصادی و معیشت نیار استان است را طراحی کنند و صاحبان قلم، رسانه آن را مطالبه کنند.

حیات‌الغیب با اشاره به اینکه وحدت ما را به نتیجه مطلوب می‌رساند و اگر کسی نظام و رهبری را می‌خواهد باید به‌دنبال وحدت باشد، تصریح کرد: وحدت باید در جهت خدمت‌گزاری به مردم باشد چراکه مردم ولی نعمت ما هستند کمااینکه رهبری معظم انقلاب نیز بر این نکته تأکید دارد و باید این نگاه رهبری را به منصه ظهور برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *