شنبه , ۲۰ خرداد ۱۴۰۲
آخرین خبرها

ادعای یک مدیر استانی در رابطه با پایان بحران مرغ و پاسخ قابل تأمل یک شهروند دلفانی

ادعای یک مسئول استانی مبنی بر پشت سر گذاشتن بحران مرغ در لرستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان:
▫️با تلاش‌های صورت‌گرفته بحران مرغ در استان را پشت سر گذاشتیم و در حال حاضر نیز با تمهیداتی که شده برابر برنامه‌ریزی و سیاست‌های ابلاغی در شهرستان‌ها مشکل تولید مرغ نداریم و باید این روند ادامه یابد تا شاهد آرامش وثبات بیشتری در بازار باشیم.
▫️نظارت مهم‌ترین مشکل ما است، طبق مصوبه؛ قیمت هر کیلو ۷۳ هزار تومان و مرغداری‌ها موظف هستند ۹۰ درصد تولیدات خود را به کشتارگاه‌ها ارسال کنند در غیر این صورت از طریق تعزیرات حکومتی باید پاسخگو باشند.
▫️مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌ها بایستی نظارت مستمر در مرغداری‌ها و کشتارگاه‌ها و مراکز عرضه به نحو احسن داشته باشند چون کمبود مرغ نداریم اما در حوزه نظارت بایستی تلاش بیشتری داشته باشیم.
.
.
.
شهروند دلفانی با ارسال پیامی خطاب به رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان که با انتشار گزارش فوق خبر از رفع مشکل و بحران مرغ داده است نوشت:

✍️آقای مسئول محترم ، خداوکیلی با اعصاب مردم بازی میکنید یا قصد مزاح دارید؟ میشه دقیقأ بگید کجا این بحران رو پشت سر گذاشتید تا ما هم بریم از اونجا یه مرغ بخریم!
نکنه این بحران فقط توی مرکز استان پشت سر گذاشته شده و شهرستان ها همچنان باید با چنین مشکلی دست و پنجه نرم کنند؟ شما فقط مسئول مرکز لرستان هستی یا مسئول تمام شهرستان های استان ، بیاید ببینیم کجا در دلفان این بحران پشت سر گذاشته شده؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *