سه شنبه , ۱ خرداد ۱۴۰۳

اختلافات ملکی در دلفان به قتل پسر عمو منجر شد / دستگیری قاتل فراری کمتر از ۲ ساعت

فرمانده انتظامی شهرستان دلفان از دستگیری قاتل فراری کمتر از ۲ ساعت در این شهرستان خبر داد.

نسیم دلفان – سرهنگ “نجف علی بارانی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بیان داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر وقوع نزاع و درگیری منجر به قتل در یکی از روستاهای شهرستان دلفان ، بلافاصله عوامل انتظامی و کارآگاهان پلیس آگاهی و پلیس امنیت به محل اعزام شدند.

وی افزود: پس از حضور ماموران مشخص شد، بین دو پسر عمو بعلت اختلافات ملکی درگیری رخ داده که شخص قاتل با استفاده از سلاح گرم پسر عموی خود را به قتل رسانده و به محل نامعلومی متواری شده است.

فرمانده انتظامی دلفان اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتی و تلاش های صورت گرفته کمتر از ۲ ساعت مخفیگاه قاتل در استان همجوار شناسایی که با هماهنگی قضائی و طی یک عملیات دستگیر شد.

وی با بیان اینکه در تحقیقات بعمل آمده از متهم ، علت قتل را اختلافات ملکی عنوان کرده افزود: متاسفانه برخی افراد بجای اقدامات قانونی با حرکات خودسرانه دست به اقدامات خشونت آمیز و غیر قابل توجیه می‌زنند که باعث بروز حوادثی این چنین تلخ و ناگوار می‌شود.

سرهنگ بارانی ، ضمن هشدار به افراد قانون شکن خاطر نشان کرد: خط قرمز پلیس و دستگاه قضا، امنیت و آسایش مردم است و افرادی که به هر نحو آسایش و امنیت مردم را خدشه دار کنند با برخورد قاطعانه پلیس مواجه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *