یکشنبه , ۲۴ تیر ۱۴۰۳

اختصاص ۵۰ گیگابایت اینترنت رایگان به مشتریان مخابرات شهرستان دلفان

 

مدیر مخابرات منطقه لرستان از اختصاص ۵۰ گیگابایت اینترنت رایگان تلفن ثابت برای مشتریان مخابرات شهرستان دلفان، خبر داد.

نسیم دلفان – به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه لرستان بمنظور مشتری مداری و جلب رضایتمندی مردم و به پاس اتمام عملیات برگردان مرکز مخابراتی شهرستان دلفان و اجرای پروژه توسعه شبکه نسل جدید تلفن ثابت FTTC (نصب کافوهای نوری) در شهرستان دلفان و در راستای مسئولیت اجتماعی مخابرات منطقه لرستان ۵۰ گیگ اینترنت در حساب کاربری مشترکین لحاظ شد و به صورت رایگان میتوانند استفاده کنند.

وی افزود: این هدیه برای همه مشترکین مخابرات شهرستان دلفان به صورت اتوماتیک فعال شده است و نیازی به فعال سازی از جانب کاربر نیست. این حجم ترافیک هدیه تا پایان قرارداد قابل استفاده است.

مدیر مخابرات منطقه لرستان عنوان کرد: با راه‌اندازی این تجهیزات مشتریان شهرستان دلفان شاهد ارتقای کیفیت پوشش اینترنت ثابت، ارتباطات مطلوب، پایداری و افزایش پهنای باند اینترنت نسبت به قبل شدند.

وی در پایان به اعلام اتمام پروژه توسعه شبکه نسل جدید تلفن ثابت FTTC (نصب کافوهای نوری) از مشتریان سرویس ADSL مخابرات این شهرستان خواستار شد جهت ارتقای سرویس اینترنت پرسرعت خود به VDSL با شماره ۲۰۲۰ تماس گرفته و یا به مراکز فروش مخابرات در شهرستان دلفان مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *