پنجشنبه , ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

اختصاص مبلغ ۴ میلیارد تومان جهت شروع به کار تعریض و بهسازی جاده نورآباد به سمت نهاوند

نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس از اختصاص مبلغ ۴ میلیارد تومان جهت شروع به کار تعریض و بهسازی جاده نورآباد به سمت نهاوند( حد فاصل روستای زالی تا برخوردار) خبر داد.

یحیی ابراهیمی

نسیم دلفان – به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،یحیی ابراهیمی؛ نماینده مردم سلسله و دلفان و عضو مجمع نمایندگان استان لرستان در مجلس شورای اسلامی با داریوش امانی معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور دیدار و گفتگو کرد.

براساس انین گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: در این دیدار مبلغ ۴ میلیارد تومان جهت شروع به کار تعریض و بهسازی جاده نورآباد به سمت نهاوند( حد فاصل روستای زالی تا برخوردار) اختصاص یافت.

وی افزود: با توجه به  اهمیت جاده مواصلاتی  دلفان به سمت شهرستان های نهاوند، ملایر، بروجرد، اراک، تهران و سایر شهرها که قسمت اعظم تردد و ترانزیت مردم دلفان از این مسیر جریان دارد و از قدیم‌الایام برای برای ساکنین این خطه از اهمیت سوق‌الجیشی برخوردار بوده است.

ابراهیمی بیان کرد: اکنون با حجم تردد و ترانزیت بالای که از این مسیر در جریان است؛ هر از گاهی شاهد تصادف‌های مرگ‌بار در این مسیر  بوده و هستیم و خانواده‌های زیادی را داغدار نموده است.

 وی ادامه داد: همچنین این مسیر به عنوان یکی از جایگزین های کریدور شمال به جنوب مطرح  است و عریض‌تر شدن آن می تواند به رونق بیشتر شهرستان کمک شایانی نماید و شهرستان دلفان را از انزوای اقتصادی و اجتماعی خارج نماید و دلفان را در مسیر توسعه گامی به جلو پیش ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.