یکشنبه , ۷ خرداد ۱۴۰۲

اختتامیه جشنواره ملی تبیین «موشن‌گرافیک» قرآن و عترت لرستان برگزار می‌شود

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان از برگزاری آیین اختتامیه جشنواره ملی تبیین «موشن‌گرافیک» با حضور معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

نسیم دلفان _ احمد کاظمی دوم بهمن با اشاره به برگزاری جشنواره تبیین «موشن‌گرافیک» با موضوع قرآن و عترت با همکاری گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و اداره‌کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش برگزار شد که در هر بخش سه اثر به عنوان آثار اول تا سوم و یک اثر شایسته تقدیر معرفی و تجلیل خواهد شد.

وی افزود: در مجموع ١۴٧ اثر از ١۵ استان کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از بررسی هیأت داوران سه اثر به عنوان آثار برتر انتخاب شدند و یک اثر نیز شایسته تقدیر شد.

کاظمی تصریح کرد: آیین اختتامیه چهارشنبه، پنجم بهمن ساعت ١٠ صبح با حضور علی‌رضا معاف، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن شهید آوینی مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم‌آباد برگزار می‌شود.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: در اختتامیه جشنواره از مدیران‌، مربیان، موسسات قرآنی، فعالان قرآنی نیز تقدیر به عمل خواهد آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *