پنجشنبه , ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

اجرای پویش «اهدای قرآن» در لرستان

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی فرهنگی قرآن و عترت لرستان از اجرای پویش «اهدای قرآن» با هدف جمع‌آوری کتاب‌های قرآن مازاد بر نیاز در خانه‌ها و استفاده از این کتاب آسمانی در دوره‌های مؤسسات قرآنی، کلاس‌ها و جلسات خانگی قرآن خبر داد.

نسیم دلفان _روح‌الدین بلواسی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اجرای پویش «اهدای قرآن» در لرستان از سوی این اتحادیه اظهار کرد: این پویش با هدف جمع‌آوری قرآن‌های مازاد بر نیاز در خانه‌ها و اهدای این کتاب آسمانی به افراد و مراکز مورد نیاز برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه برای اجرای پویش اهدای قرآن در هر شهرستان یک مؤسسه قرآنی مشخص شده است، اضافه کرد: این طرح تا پایان سال‌ جاری به شکل مستمر ادامه خواهد داشت.

بلواسی اضافه کرد: همچنین در این راستا افراد می‌توانند با واریز مبلغی به شماره حساب اتحادیه مؤسسات قرآنی در راستای خرید و اهدای قرآن مشارکت کنند.

مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های مردمی فرهنگی قرآن و عترت لرستان گفت: علاقه‌مندان به مشارکت در این پویش می‌توانند به‌صورت مستقیم به دفتر اتحادیه واقع در تبلیغات اسلامی استان مراجعه یا با شماره‌های ۰۶۶۳۳۲۲۶۳۶۸ در ساعت اداری و شماره ۰۹۳۳۷۲۴۲۷۰۳ در پیام‌رسان ایتا تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *