یکشنبه , ۷ خرداد ۱۴۰۲

اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری به لرستان در حوزه فرهنگ و هنر تا پایان سال

استاندار لرستان در حاشیه دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اجرایی شدن مصوبات سفر ریاست جمهوری به لرستان در حوزه فرهنگ و هنر تا پایان سال خبر داد.

نسیم دلفان – به گزارش خبرگزاری فارس ، در راستای پی‌گیری تحقق مصوبات سفر ریاست جمهوری به لرستان استاندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با وزیر ارشاد دیدار کردند.

فرهاد زیویار استاندار لرستان در حاشیه این دیدار از اجرایی شدن تمامی مصوبات سفر ریاست جمهوری به لرستان در حوزه فرهنگ و هنر تا پایان سالجاری خبر داد.

وی با اشاره به پروژه‌های عمرانی حوزه فرهنگ و هنر استان لرستان، گفت: پروژه تالار مرکزی خرم‌آباد که در طول ۱۰ سال گذشته فقط ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته در ۱۰ ماه گذشته ۳۰ درصد به پیشرفت آن افزوده شده است.

زیویار خاطر نشان کرد: علی‌رغم همه‌ سختی‌ها و تنگناهای ناشی از تحریم های ظالمانه ی غرب، برنامه‌های فرهنگی هنری و رسانه‌ای خوبی در استان لرستان در سطح ملی و استانی برگزار شده است.

اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این دیدار با قدردانی از زحمات و پیگیری‌های استاندار لرستان در خصوص مباحث حوزه فرهنگ و هنر، عنوان کرد: استان لرستان در اجرای سیاست‌های راهبردی فرهنگی هنری و عمرانی دولت سیزدهم از استان‌های پیشرو است که این امر با توجه به زیر ساخت‌های ارزشمند فرهنگی و هنری لرستان و هنرمندان و فرهیختگان فرهنگی و رسانه‌ای استان لرستان محقق شده است.

منصور احمدی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان نیز در این دیدار به ارائه‌ گزارش مبسوطی از برنامه های فرهنگی هنری قرآنی و رسانه‌ای در لرستان پرداخت و بیان کرد: در ۱۰ ماه آینده ۱۰ رویداد بزرگ فرهنگی هنری قرآنی و رسانه‌ای با بیش از ۱۰۰۰ برنامه در سطح استان با اولویت نقاط محروم و مراکز بخش‌ها و روستاهای پر جمعیت استان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *