یکشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۲

اجرای طرح هادی برای ۲ شهر تازه تاسیس شده سراب حمام و برخوردار تصویب شد

استاندار لرستان گفت: در جلسه شورای برنامه ریزی استان ۲ طرح در مورد ملاک عمل قرار دادن طرح هادی روستایی ۲ شهر تازه تاسیس شده سراب حمام و برخوردار در شهرستان‌های پلدختر و دلفان مورد موافقت قرار گرفت.

نسیم دلفان – به گزارش خبرگزاری فارس ، فرهاد زیویار در حاشیه جلسه شورای توسعه و برنامه‌ریزی لرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جلسه امروز با چند دستور کار مختلف پیگیری شد.

وی خاطرنشان کرد: یک مورد دستور طرح دانه بندی شن و ماسه در شهرستان کوهدشت بود که با گزارشی که دستگاه تخصصی ذیربط ارائه داد، مشکلی نداشته و تصویب شد.

استاندار لرستان، با اشاره به تصویب طرح تولید انواع جعبه و محفظه بسته‌بندی در استان، افزود: ۲ طرح نیز در مورد ملاک عمل قرار دادن طرح هادی روستایی ۲ شهر تازه تاسیس شده سراب حمام و برخوردار شهرستان‌های پلدختر و دلفان بود که مورد موافقت قرار گرفت.

زیویار بیان داشت: یک مورد عدم موافقت داشتیم که در مورد ایجاد طرح نیروگاه خورشیدی بود و به دلیل کافی نبودن مستندات و عدم تمدید پروانه لازم به جلسه بعدی موکول شد.

وی، تمدید حق استفاده و مستحدثات مربوط به مرکز تحقیقات جهادکشاورزی را دیگر دستور کار جلسه امروز عنوان و تصریح کرد: این ساختمان بیش از ۱۰ سال است که در اختیار ستاد مبارزه با موادمخدر بوده و که همکاران مرکز تحقیقات انتظار داشتند از بخشی از زمین ها استفاده کنند.

استاندار لرستان بیان داشت: این مورد نیز موکول شد به بررسی بیشتر از سمت معاون سیاسی که جلساتی با حضور دستگاه های ذیربط برای این موضوع برگزار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *