جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

اجرای طرح نظارت بر بازار نوروز در لرستان با ۳۰ تیم نظارتی

معاون نظارت و بازرسی صمت لرستان گفت: طرح نظارت بر بازار نوروز با حضور ۳۰ تیم در استان آغاز می‌شود.

نسیم دلفان _ به گزارش ایسنا ، امیر طولابی هشتم اسفند با اشاره به نزدیک شدن به ایام نوروز اظهار کرد: طرح تشدید نظارت بر بازار نوروز در لرستان از امروز آغاز و تا چهارم اردیبهشت ماه ادامه دارد.

وی افزود: ۳۰ تیم نظارتی برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده که در قالب اکیپ‌های دو نفره در دو نوبت صبح و عصر در بازار حضور دارند و بازرسی‌ها به صورت تخصصی انجام می‌شود.

طولابی بیان کرد: در اجرای این طرح نیروهایی از اداره‌کل غله و بازرگانی استان، دانشگاه علوم پزشکی، سازمان جهاد کشاورزی، تعزیرات حکومتی و بازرسی اتاق اصناف حضور دارند.

معاون نظارت و بازرسی صمت لرستان تصریح کرد: اولویت بازرسی‌ها با کالاهای اساسی است که در این ایام مصرف می‌شود البته برخی از اصناف خدماتی هستند که همگی مورد بازرسی قرار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه در اجرای این نظارت‌ها سه طرح اجرا می‌شود، گفت: یکی از طرح‌ها، نظارت بر سالن‌های غذاخوری، هتل‌ها و سایر مکان‌ها برای پذیرایی از مسافران نورزی است، طرح دیگر نظارت بر اقلام ویژه ایام نوروز و یک طرح هم نظارت بر کالاهای ویژه ماه رمضان است.

طولابی بیان کرد: تشدید نظارت‌ها تا پایان اجرای طرح ادامه دارد و در صورت مشاهده هرگونه کم‌فروشی، گران‌فروشی، عدم درج قیمت، تقلب، عدم صدور فاکتور، عرضه خارج از شبکه و… به‌شدت برخورد می‌شود و هم استانی‌ها می‌توانند تخلفات را با شماره تلفن ۱۲۴ به سازمان صمت استان اطلاع‌ دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *