جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی ورزشی در دلفان بمناسبت هفته دفاع مقدس

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان دلفان از اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی متنوعی در این شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری نسیم دلفان ؛ مسلم یوسفی در حاشیه مراسم افتتاحیه مسابقات لیگ فوتبال شهرستان ؛ ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت :

?برنامه‌های فرهنگی ورزشی متنوعی در هفته دفاع مقدس در حال اجرا داریم که هدف از برگزاری این برنامه ها آشنایی نسل جوان با اهداف انقلاب و تبیین دستاوردها و ابعاد دفاع مقدس و انقلاب می‌باشد.
?ماهیت دفاع مقدس از خودگذشتگی ، فداکاری و جانفشانی زنان و مردان باغیرتی است که بر یاوه گویی و زیاده خواهی استکبار جهانی خط بطلان کشیدند.
?ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس حقانیت، اقتدار و صلابت خود را به رخ جهانیان کشید.
?هفته دفاع مقدس فرصت ارزشمند و مغتنمی است که با مرور خاطرات رزمندگان، ایثارگران و حماسه سازان این مرز بوم و تجدید میثاقی کنیم با آرمانهای شهدای انقلاب که سینه شان را آماج خمپاره و ترکش کردند که کشورمان پابرجا و استوار بماند.

?رییس اداره ورزش و جوانان دلفان در ادامه سخنان خود ؛ تکمیل پروژه های ورزشی را الویت اداره ورزش و جوانان دانسته و افزود: با توجه به کاهش تخصیص اعتبارات اما در این دو سال پیگیر جدی پروژه های ورزشی شهرستان بودیم و هم اکنون پیشرفت فیزیکی خوبی را مشاهده می‌کنیم.
?وی گفت : امیدواریم تا پایان سال فاز اول پروژه سکوی تماشاگران و خانه های ورزش شهرستان را بعد از ۱۸ سال رکود به اتمام برسانیم و همینطور پیست دومیدانی ورزشگاه را اجرا نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *