سه شنبه , ۱۲ مهر ۱۴۰۱

ابلاغ بخشنامه سنجش صلاحیت معلمی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه فاز دوم رتبه‌بندی و ارتقای معلمان در سال جاری مبتنی بر سنجش صلاحیت‌ها خواهد بود، از ابلاغ بخشنامه‌ای پیرامون چگونگی سنجش صلاحیت‌ها طی یک تا دوهفته آینده خبر داد…


نسیـــم دلفـان – محمد بطحائی در این باره افزود: طرح رتبه‌بندی معلمان در مهرماه سال گذشته کلید خورد و بر مبنای آن بیش از ۸۳۰ هزار معلم واجد شرایط از افزایش حقوق میانگین ۳۰۰ هزار تومانی بهره‌مند شدند. وی افزود: البته طرح رتبه‌بندی معلمان دارای ابعاد مختلفی است و امسال نوبت به اجرای فاز دوم آن رسیده است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه به منظور سنجش مهارت‌ها و صلاحیت معلمی و ارتقاء در طرح رتبه بندی، موظف به راه‌اندازی مرکز سنجش صلاحیت حرفه‌ای معلمان هستیم گفت: مرکز اصلی و تکمیلی سنجش صلاحیت‌ها در سال ۹۶ افتتاح می‌شود.

بطحائی ادامه داد: اما در سال جاری که باید فاز دوم رتبه‌بندی را اجرا کنیم، رتبه‌بندی و ارتقای معلمان مبتنی بر سنجش صلاحیت‌ها خواهد بود. مکانیسم مربوط طراحی شده و بخشنامه آن ظرف یک تا دو هفته آینده که مسیر خود را طی کرد ابلاغ خواهد شد.


tavajoh.gifتازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.tavajoh.gif

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.